Neler Yeni

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Zexius

80+ Bronze
eğer gerçekten yüksek bir başarı istiyorsan sürekli ve düzenli çalışman lazım dikkatin dağılacaktır buna çözüm bul derim 😁
Gerçekten yüksek bir başarı istiyorum çünkü lise bitti g2tüm tutşmaya başladı ya seve ya siz anladınız :D o g2t tutuşması adama geldimi yapıyor ayrıca üni ortamınıda tatmak istediğimden ayrı bir istek heyecan var ayrıca 2007'li olup erken başladığım için şuan da aslında bir kaybım yok aksine 1 sene full verimli açıktan okurmuşcasına çalışma imkanı ayağıma geldi

ilkokul seviyesine değilde ortaokul 7.sınıftan başlasam yeterli olacak gibi yıllardır açmadığım çantayı mezun olduktan sonra açacağım aklıma bile gelmezdi ilk işim haftaya pazartesi bir defter kalem bolca test kitapları alıp kafamı derslerden kaldırmamak olacak.
Böyle bodoslamana girmene gerek yok ben de ilk hazırlandığımda hangi kitapalr iyidir nerden ders dinlemeliydim bilmiyordum. Ama şu an yeni başlayan birisi için oguzusta.yks gerçekten faydalı olur. Kendisi Boğaziçi endüstri okuyor ve sayısal 800.lüğü gibi bir derecesi var ayrıca derece öğrencileriyle çalışıyor. Sizin için faydalı olur

Zexius

80+ Bronze
eğer gerçekten yüksek bir başarı istiyorsan sürekli ve düzenli çalışman lazım dikkatin dağılacaktır buna çözüm bul derim 😁
Dikkat eksikliği en büyük sorunum gerçekten o fobim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bodoslamana girmene gerek yok ben de ilk hazırlandığımda hangi kitapalr iyidir nerden ders dinlemeliydim bilmiyordum. Ama şu an yeni başlayan birisi için oguzusta.yks gerçekten faydalı olur. Kendisi Boğaziçi endüstri okuyor ve sayısal 800.lüğü gibi bir derecesi var ayrıca derece öğrencileriyle çalışıyor. Sizin için faydalı olur
İnstagram hesabı oluşturacağım daha doğrusu eski bir telefonum var daha yenisini almadım en iyisi haftaya yeni bir telefon alıp hem telefondan hemde laptobumdan bir araştırmalar yapayım

ilkokul seviyesine değilde ortaokul 7.sınıftan başlasam yeterli olacak gibi yıllardır açmadığım çantayı mezun olduktan sonra açacağım aklıma bile gelmezdi ilk işim haftaya pazartesi bir defter kalem bolca test kitapları alıp kafamı derslerden kaldırmamak olacak.
Muhtemelen lüzum olmayacaktır ben ortaokulda da pek ders çalışmayan birisiydim

Leilike JR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet
senle alakalı çünkü bazıları zor konuları hiç alamıyor hiç verimli çalışmaıyor benim gibi daha ikinci derece denklem yapmam önüme koysalar

o zaman unut

İnstagram hesabı oluşturacağım daha doğrusu eski bir telefonum var daha yenisini almadım en iyisi haftaya yeni bir telefon alıp hem telefondan hemde laptobumdan bir araştırmalar yapayım
Dikkat et sınav senesinde aşırı sosyal medya kullanımı gibi bir şey yapmaman daha iyi olur senin için. Ders için kullanıcaksan ona lafım yok

Ve rutin olarak paragraf çözüceksin elbet ve bu dikkat eksikliğini azaltabilir

Zexius

80+ Bronze
senle alakalı çünkü bazıları zor konuları hiç alamıyor hiç verimli çalışmaıyor benim gibi daha ikinci derece denklem yapmam önüme koysalar

o zaman unut
unutmak gibi niyetim yok öyle yada böyle dikkat toplayacağım yoksa işsiz işsiz babamın parasını yiyeceğim öyle bir dünya yok :D o üni kazanılacak.

Dikkat et sınav senesinde aşırı sosyal medya kullanımı gibi bir şey yapmaman daha iyi olur senin için. Ders için kullanıcaksan ona lafım yok

Ve rutin olarak paragraf çözüceksin elbet ve bu dikkat eksikliğini azaltabilir
Kesinlikle

Zexius

80+ Bronze
bunların yanında dershane işini annemle yarın görüşüp rafa kaldıralım demeyi düşünüyorum özel hoca ve internet üzerinden dediğiniz gibi masamda çalışmak daha mantıklı olacaktır.
Dediğim gibi deneme sınavlarına girmek orda sıralamanı görmek için dershanelerin deneme kulüpleri oluyor. Onlara katılmayı düşünebilirsin

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,871
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dostlar merhaba, Ben alaz bugünlerde yeni mezun oldum ama erken başladığım için normalde seneye mezun olmam gerekiyordu 17 yaşındayım bu zamana kadar en azından ortaokul 6.sınıfa kadar ders çalıştım sonrasında bazı yaşanan büyük problemler sebebiyle ders çalışamadım açıkçası o dönemler nasıl geçtim sınıfları hiçbir bilgim yok herneyse konuya gelelim lise bittikten sonra yani 1 haftadır boş ve amaçsız vasıfsız biri olduğumu farkettim işsizim el becerim yok hayalimde ki meslek en azından bugüne kadar ana meslek olarak sadece youtuber/yayıncılık düşünüyordum fakat açıkçası biraz gerçeklerle yüzleşince 40 yaşına geldiğim vakit yayıncılık ve youtuberlık yapamayacağımı farkettim en azından pat diye misal youtube twitch kapansa benim gelirim gitmiş oluyor kısacası garanti bir meslek değil youtube hem hobi hem ekstra iş olarak kafamda planladım bu sene yks 2025 ile üniversite sınavına girmeyi düşünüyorum dershane özel hocalar tutmayı düşünüyorum temelimde birazcık eksikler var lise hayatımda çok eksiğim var ama azimli bir insanım evet gerçekten çok eksiğim var dershaneye yazılmaya karar verdim ailemde bu konuda destekçim oldu haftaya yaşadığım şehirde ki en lüks en kaliteli verim alabileceğim bir dershaneye yazılıp bu sene full okul gibi dershaneye gidip gelmek istiyorum ekstra olarak gerekirse özel hoca tutmayı düşünüyorum bu söylediklerim haricinde başka ne yapmamı öneririsniz.
Aslında bu sene mezun olman bir şans çünkü birkaç sene içerisinde yks gibi sınav sistemi kalkıcak diyordu coğrafya hocamız bu konuda seminere çağırmışlardı kendisini o yüzden bu sene istediğin olmazsa seneye son şansın diyebilirim yeni gelicek 9 lar mesela bu sistemle karşılaşıcak 12 ye geldiğinde

Zexius

80+ Bronze
Aslında bu sene mezun olman bir şans çünkü birkaç sene içerisinde yks gibi sınav sistemi kalkıcak diyordu coğrafya hocamız bu konuda seminere çağırmışlardı kendisini o yüzden bu sene istediğin olmazsa seneye son şansın diyebilirim yeni gelicek 9 lar mesela bu sistemle karşılaşıcak 12 ye geldiğinde
Ozamana kadar muhakkak üniversiteye yerleşmiş olurum bu azim ve g2t kurkusu varken azimle sıçan duvarı deler derler :D o mantık bende de

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,871
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ozamana kadar muhakkak üniversiteye yerleşmiş olurum bu azim ve g2t kurkusu varken azimle sıçan duvarı deler derler :D o mantık bende de
Bende bu sene mezun oldum eğer bu sene tutmazsa daha da denemem gibi kpss'yi deneyeceğim belki memur olurum :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,360
Üyeler
153,545
Son üye
gercekbilgi12
Top Bottom