Neler Yeni

Yabancı bir numara arayıp sen discord da Allahıma sövdün dedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Mete Han
İlgilendiği Kategoriler
Blgisayarlar bilgisayar ekipmanları fare mousepad
Discord
herseyimaltustolmus_29
Az önce başı 537 olan bir numara beni aradı ve sen discordda Allahıma sövdün ben senin numaranı buldum dedi sizce bu konu aileme kadar gider mi ve beni nasıl paylaşmış olabilir isim paylaşmıyorum

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Mehmet
Az önce başı 537 olan bir numara beni aradı ve sen discordda Allahıma sövdün ben senin numaranı buldum dedi sizce bu konu aileme kadar gider mi ve beni nasıl paylaşmış olabilir isim paylaşmıyorum
Gerçekten sövdünmü? belki sana kafayı takıp bilgilerini bulmuştur

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Mete Han
İlgilendiği Kategoriler
Discord
herseyimaltustolmus_29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçekten sövdünmü? belki sana kafayı takıp bilgilerini bulmuştur
Sövdüğümü sanmıyorum herkese açık ortamlarda öyle bir şey yapmam ama dini şaka yaparım

mehmettici

80+ Silver
numarasini dm den atsana belki bizim bi tanidik arkadaştir birini arayacagim diyordu onunda numarasi 537 ile başliyor durumu anlatiriz o ise

ksowkez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kiyan kişin
Hocam belki arkadaşınız yada rastgele biri sizi trollemeye çalışıyor adınızı soyadınızı bilmeden telefon numaranıza ulaşamaz

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Hiç bisey olmaz maks ailene gider dedigin gibi de dini saka falan baya havaliymissin bra

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Mete Han
İlgilendiği Kategoriler
Discord
herseyimaltustolmus_29
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
numarasini dm den atsana belki bizim bi tanidik arkadaştir birini arayacagim diyordu onunda numarasi 537 ile başliyor durumu anlatiriz o ise
Attım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam belki arkadaşınız yada rastgele biri sizi trollemeye çalışıyor adınızı soyadınızı bilmeden telefon numaranıza ulaşamaz
Discord hesabımda metehan ömer ve teoman yazıyor ama hiç biri değil umarım şakadır

Hiç bisey olmaz maks ailene gider dedigin gibi de dini saka falan baya havaliymissin bra
İsmimi bilmeden beni nasıl buldu

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Attım

Discord hesabımda metehan ömer ve teoman yazıyor ama hiç biri değil umarım şakadır

İsmimi bilmeden beni nasıl buldu
O zaman arkadasindir herhangi bi platformda isim soyisim girmedigine emin misin

Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Mete Han
İlgilendiği Kategoriler
Discord
herseyimaltustolmus_29
O zaman arkadasindir herhangi bi platformda isim soyisim girmedigine emin misin
Eskiden girmiş olabilirim son zamanlarda hiçbirşey paylaşmıyorum beni sevmeyen ama ismimi bilen biri söylemiş olamaz mı

evet hocam numara arkadaşin ben onla bi konuşayim donecegim
Teşekkürler hocam yaptığımı hatırlamıyorum ama yaptıysam da özür dilerim mümkünse aileme gitmesin

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,469
İsim
Mehmet Çelik
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Eskiden girmiş olabilirim son zamanlarda hiçbirşey paylaşmıyorum beni sevmeyen ama ismimi bilen biri söylemiş olamaz mı

Teşekkürler hocam yaptığımı hatırlamıyorum ama yaptıysam da özür dilerim mümkünse aileme gitmesin
Üstte dediğin olabilir de hiç bişey olmaz yani maks anne babanın telefonunu bulur oglunuz boyle böyle yaptı der olur biter. Zaten anne baban az bucuk sana guveniyosa hic bisey olmaz.

Top Bottom