Neler Yeni

[YAKALAMA KARARİ]DiamondTema Muhafazakarlar tarafından linç yiyor.

KAANT10X

80+ Bronze
Bu arnavut dallama da travestilerle bira içen asrınla kapışıp kendini Atatürk sanmış bizim 0.97 de şimdi buna tapıyor Türklük edebiyatı yapıyorlar. İlginç neyse Altay hocamın karşısına çıkamadı anavatanında takılsın umarım gelmez ülkemde arnavut kemalist istemiyorum.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,726
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
bastan sonra izledim ben diamond %100 haklı hatta asrın suclu sapkın bir ideoloji savundugu icin

The Semih

80+ Silver
Bu ülkenin en büyük sorunu. Mülteci değil, Ekonomi değil, Sosyal çürümedir...

Loading...

80+ Silver

1718713521991.png

Loading...

80+ Silver
Tema için yakalama kararı çıktı

The Semih

80+ Silver

melidoas6

80+ Silver
Bu arnavut dallama da travestilerle bira içen asrınla kapışıp kendini Atatürk sanmış bizim 0.97 de şimdi buna tapıyor Türklük edebiyatı yapıyorlar. İlginç neyse Altay hocamın karşısına çıkamadı anavatanında takılsın umarım gelmez ülkemde arnavut kemalist istemiyorum.
Adam yalan üstüne yalan söyledi. Önce özür dilemesi gerek... Gürkan engin açıklıyor adamın arapça bilmediğini izlemeni tavsiye ederim. Sinan Canan a bile demediğini bırakmadı...

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
715
İsim
Mehmet
Ülkede gündem olan konuya bak adamlar uzay madenc iliği falan diyor biz burada gelmis şeriat tartışıyoruz kimsenin dinine ideolojisine değerlerine düşüncelerine karismamayi daha ogrenemediler şeriat istiyorsa gider konuşur eleştirini yaparsın sende olur biter diğeri şeriat istemiyorsa o da konuşur olur biter bu kadar basit bir şeyi yapamayan ülkeden ne beklersin? Bu ülkenin sorunu ekonomi mi multeciler mi hayır bu ülkenin sorunu eğitim. Benim tahminimce bu ülke 3.dunya savaşına kadar düzelmez duzeldiginide biz görmeyiz (noktalama işaretlerine dikkat etmedim kusura bakmayın). Size önerim bu ülkeden gitmeniz gidinki bari çocuklarınıza yaşanabilir bir hayat sağlayın ve kendinizde adam gibi yaşayın hangi konuyu elimize alsak elimizde kalıyor bari başka bir ülkede adam gibi muamele görün.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,332
İsim
Hakan
Yer6na cıksaydı altay hocan

Loading...

80+ Silver
Altay çıkamadı bence.
Kendisi yer6'a başvuru yapabilirdi,adam kaç programdır yer6 ya katılıyor.
Karşısına çıkamadı mı oldu şimdi

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Kadir Çelik
tartışma bu kadar tek taraflı geçmese konusu bile açılmazdı. diyanetin kaynak olarak kullandığı buhariyi kaynak gösteren adama yakalama kararı çıkarmışlar :D sirkiye'de sıradan bir gün.

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Umut Şener
Çok şikayet aldığı için devlet soruşturmak zorunda.Hapis yatacağını sanmıyorum bu ülkede kurancılar öldürüldü kimse hapis yatmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Askere gitmesi neyi değiştiriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türklere yapılan en büyük hata islamiyet olduğunu düşünüyorum
Dostum islamiyet sadece birisi bu milletin yobazlaşabileceği konular: Bayrak,Resimler ve heykeller,fikrini belirten siyasetçiler.Yani insanların inancını hedef gösterme

Top Bottom