Neler Yeni

Yaklaşık 5 yıllık ilişkim bitti.

butterfly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Temmuz
Merhaba bugün yaklaşık 5 yıllık ilişkim bitti, ne yapacağım bilmiyorum. Kafamı nasıl dağıtabilirim? Mental çöküntüye girdim, kendimi aşırı yalnız hissediyorum , adam akıllı dostumda yokmuş kendimi açabileceğim dertleşeceğim. Ailemde yok sayılır, ailem gibi birisiydi. Kafamı nasıl dağıtacağım, ne yapacağım hiç bilmiyorum. Fikir verir misiniz? Ağır boşluktayım.

Captain Pricee

80+ Bronze
Merhaba bugün yaklaşık 5 yıllık ilişkim bitti, ne yapacağım bilmiyorum. Kafamı nasıl dağıtabilirim? Mental çöküntüye girdim, kendimi aşırı yalnız hissediyorum , adam akıllı dostumda yokmuş kendimi açabileceğim dertleşeceğim. Ailemde yok sayılır, ailem gibi birisiydi. Kafamı nasıl dağıtacağım, ne yapacağım hiç bilmiyorum. Fikir verir misiniz? Ağır boşluktayım.
Gel oyun girelim kafan dağılır istediğin zaman yazabilirsin dinlerim derdini

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
Geçmiş olsun. Ben öyle durumlar da şey yapıyorum benden çok daha kötü durum da olan insanları ve mücadelelerini düşünüyorum yada açıp izliyorum ya da okuyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Keazim Kazım
Müzik ruhun gıdasıdır müzik dinle

Dolar Bey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,218
İsim
Mehmet Alp Uzun
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar
Discord
Dolar#9411
Boşver gel 2 el cs girek rahatlarsın.
İletişim yapabileceğimiz bir şey varsa sen yazarsın dertleşiriz.

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Geçmiş olsun hocam.Bence kendinize bir hobi edinin ve onla uğraşın.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Kanka zaten o şeydi boşver.
Neydi?

Öncelikle hakkında hayırlısı olsun.
Zihnini mutlaka bir şeylerle meşgul tut. Öğrenciysen derslerine odaklan, çalışıyorsan işinde kendini zorla. Geçmişi düşünecek zaman bile kalmasın. “Unutacağım unutacağım” diye kendini kasma, unutamayacaksın. 5 yıl az bir süre değil. Çivi çiviyi söker, karşına yeni biri çıkar “iyi ki ayrılmışım” dedirtir belli mi olur? Söylemek istediğin bir şey varsa bugün söyle, kırıp dökmek istiyorsan bugün dök. İçinde tuttuklarının içinde büyümesine izin verme. Temiz hava almayı unutma. Onu hatırlatan her nesneyi çöpe bas ya da ihtiyacı olanlara dağıt. Geçmişte takılı kalırsan ilmeği kendi boynuna geçirip ipleri onun eline vermiş olursun. Bunu yapma. Hayat böyle bir şey, çok sevdiğin biri ölüyor toprağa gömüyorsun sen yaşamaya devam ediyorsun. Mecbursun. Şu an dünyan başına yıkılmış gibi hissediyorsun ama hayat devam ediyor. Bir ayrılıkla son bulamaz. Üzüntünü sonuna kadar yaşa, sonra bir sabah ayağa kalk ve dün dünde kaldı de.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Ailen gibi olan birisiyle ayrılman için cidden kötü bir şey yaşamanız gerekiyor. Ne oldu da ayrıldınız ki?

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ

Hocam eğer olay çözülebilecek bir şey ise huy ve farklılıklardan dolayı barışın ve birbirinizi tanımaya çalışın 5 yıl da olsa tanıyamadığın insanlar oluyor ha yok olay kadının aldatması ise boşver geç çünkü hayatında bir pislik olmadan yaşamış olursun .

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Neydi?

Öncelikle hakkında hayırlısı olsun.
Zihnini mutlaka bir şeylerle meşgul tut. Öğrenciysen derslerine odaklan, çalışıyorsan işinde kendini zorla. Geçmişi düşünecek zaman bile kalmasın. “Unutacağım unutacağım” diye kendini kasma, unutamayacaksın. 5 yıl az bir süre değil. Çivi çiviyi söker, karşına yeni biri çıkar “iyi ki ayrılmışım” dedirtir belli mi olur? Söylemek istediğin bir şey varsa bugün söyle, kırıp dökmek istiyorsan bugün dök. İçinde tuttuklarının içinde büyümesine izin verme. Temiz hava almayı unutma. Onu hatırlatan her nesneyi çöpe bas ya da ihtiyacı olanlara dağıt. Geçmişte takılı kalırsan ilmeği kendi boynuna geçirip ipleri onun eline vermiş olursun. Bunu yapma. Hayat böyle bir şey, çok sevdiğin biri ölüyor toprağa gömüyorsun sen yaşamaya devam ediyorsun. Mecbursun. Şu an dünyan başına yıkılmış gibi hissediyorsun ama hayat devam ediyor. Bir ayrılıkla son bulamaz. Üzüntünü sonuna kadar yaşa, sonra bir sabah ayağa kalk ve dün dünde kaldı de.
Ya bişiy değildi milli avutma sözümüz ya ondan.

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,726
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
Eğer aldatma vb kötü bir şey olmadıysa barışmaya çalışın derim , 5 yıl hiç az bir süre değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,413
Üyeler
149,203
Son üye
samet0ozt
Top Bottom