Neler Yeni

Yalnızlığın çözümü nedir?

Vesselam

80+
Yalnızlık iyi falan değil kardeşim kendinizi kandırmayı bırakın. Size her açıdan zarar verecektir uzun vadede. Birazcık atılgan olun hayatta.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka zaten arkadaş ortamım geniş. kendimi yalnız hissediyorum
Senin bahsettiğin yalnızlık farklı sen kendi kafanda birilerini arıyorsun ki illa denk gelirsin.

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
992
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yalnızlık iyi falan değil kardeşim kendinizi kandırmayı bırakın. Size her açıdan zarar verecektir uzun vadede. Birazcık atılgan olun hayatta.
Valla çok haklısın agam, 15 yaşındaki çocuklar havalı bir şey sanıyor yalnızlığı.

Senin bahsettiğin yalnızlık farklı sen kendi kafanda birilerini arıyorsun ki illa denk gelirsin.
öyle birisi vardı zaten. onlada iletişimim kesilince çok değişik hissetmeye başladım özlüyormuyum yoksa nefret mi ediyorum anlamadım. gidip yazdım sorunun ne olduğunu anlamak için. ondanda görüldü yedim

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,348
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Mental olarak yorulmuşsun sen sorunu kendin açıklıyorsun zaten arkadaş çevren genismis ya kendine vakit ayır biraz ruhunu dinlendir meditasyon yap ruh yorgunluğu insana yalnızlık hissi verir geç bir karanlık odaya aç su sesini, yağmur sesini hafif alttan meditasyon fon müziği ekle yavaş yavaş hisset içindeki yalnız olan insanı çıkar gezdir bir süre sonra içinde yalnız olan kişi kendi benliğine geri dönecek unutmayın her şey hisler ile başlar...

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r

is yerindeki arkadaslar harici kimseyle gorusmuyorum. en temizi

sahte dostluklara gerek yok abi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,555
İsim
uwu
Kanka zaten arkadaş ortamım geniş. kendimi yalnız hissediyorum
Bende öyleyim Kürşat hocamın dediği bı ara yaparım.
Bana ormanlık alanlar iyi geliyor uçurum kenarları köpeğimle yürüyüş yapmak beni rahatlattiriyor. Yada birisine içini anlatmak tavsiyem tanımadığın birisi olsun sonra yüzüne vuran fln olur o yüzden .

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Ne kadar kalabalık o kadar dert. Bir de o kalabalıklığın yakınlık derecesi fazlaysa daha büyük dert.

Top Bottom