Neler Yeni

Yanık Kokusu

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mert Eren Çatalkaya
Arkadaşlar yeni aldım bilgisayar ı bugün biraz zorladım oyun oynadım bir yanık kokusu geldi gibi oldu ondan mı geldi emin değilim fakat hiç bir sıkıntı çıkmadı oyunda assains creed oynuyordum bilgisayar dan mı gelmiştir veya bilgisayardan geldiyse neden olmuştur yapmam gereken bişey varmı yeni oldugu için ısınınca gelmiş olabilir mi

beratk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
m. berat koç
Arkadaşlar yeni aldım bilgisayar ı bugün biraz zorladım oyun oynadım bir yanık kokusu geldi gibi oldu ondan mı geldi emin değilim fakat hiç bir sıkıntı çıkmadı oyunda assains creed oynuyordum bilgisayar dan mı gelmiştir veya bilgisayardan geldiyse neden olmuştur yapmam gereken bişey varmı yeni oldugu için ısınınca gelmiş olabilir mi
korkmana gerek yok kesin ondan geldiğinden eminsen kork ama kasayı bir aç bak ezilen kablo olmasın kapakları çıkart bak eğer dediğim olduysa kısa devre yapıp yakabilirsin herşeyi kablolar ezilmesin !!!

PeachliuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Metehan Güzel
Psu 80 plus sertifikalıysa ondan gelmiş olabilir yeni olduğu için, ve bu kokuyu korkudan yanık kokusu sanmış olabilirsin

Top Bottom