Neler Yeni

Yanlış Yönlendiren Kullanıcılar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Eğer cezalar artsaydı ve ciddileşseydi, bu konudaki yorum sayısı 2 sayfayı geçmezdi.
Çünkü bu konuda bunu savunan insanlar çoktan uyarı sayısından oto-ban yerdi.
Biz olabildiğince insanları uyarıp, bilgilendirip, konuları düzenleyerek yükseltmeye,
İnsan kaybetmekten ziyade, insan kazanarak ilerlemeye çalışıyoruz.

Sizin anlamadığınız şey şu,
Sizin şu aklınızdaki mantıktan dolayı moderatörlük alımları bu kadar kısıtlı oluyor.
Hepiniz aynı şeyi düşünüyorsunuz, "Nazi Mod" olsun, yakaladığını yok etsin falan.
Bu kafada olan insanlar zaten moderatör olamaz, çünkü amaç bu değil.
Moderatörün işi milleti banlamak değil, düzen sağlamak.
Bana her gelen rapor için ceza yazsaydım, 2 ay önceki konulara mesaj yazardınız.
Biz iyi niyetli oldukça, siz aksini istiyorsunuz.

TeacherZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Z
Yargılarım neden diye yazayım sana.Burası bilgi alma amaçlı eyv orada hem fikirim.

Bir ürün alıyorsun değil mi a firmasından b firmasından ne ise. Örnek veriyorum A firması ürünü ups ile kargoluyor. Sen şimdi ürünü aldıktan ettikden sonra gidipte şikayet varda milyon tane şikayet var korkuyorum niye dersin yada. Vatandaş eptt üzerinden bir satıcıdan ürün alıyor sonra listeleme hatası diyerek fiyat olayından iptal ediyor gelip burada epttavm şöyle böyle paramın üzerine konacaklar 2 aya geri alamayacağım diye konu açıyor. Daha dur dün iptal olmuş paranın iade süreci var iade edilsin.

Bunlar bilgi almak amacı ile açılan konular değil. Bilgi nasıl alınır arkadaşlar şu firmadan şu kargo ile ürün alacağım fikriniz nelerdir olabilir. Kaldı ki bu açılan konularda problemde yok normal işleyişinde olan şeyleri sorun varmış gibi lanse ediyorlar.
Konuyu açan kişinin yazım üslubundan, sorduklarından kaç yaşında olduğu, bilgi seviyesi vs vs. bir çok şey belli oluyor bu yüzden yargılayamazsın diyorum. Bazı konular evet dediğin gibi içi boş mesela aman bunu almayın! tamam ama neden?, e iyi değil çünkü, böyle konular mantıksız katılıyorum. Ama ilk defa PC almış birisi kargom ne zaman gelir, vidalar çıktı ne yapmalıyım gibi şeyler açtığında doğrudan yargılaman yanlış.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom