Neler Yeni

Yanlışlıkla mafia triloy alıcakken definitive edition aldım

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
mafia trilogy alıcakken definitive edition aldım iade talebi oluşturdum ama 8 saati var indirimin ve saat 9 da zaten dolara geçicek ben trilogy i alsam definitive editionu iade etsem yinede 3 oyun bende olurmu yoksa gidermi definitive edision

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,537
İsim
.
mafia trilogy alıcakken definitive edition aldım iade talebi oluşturdum ama 8 saati var indirimin ve saat 9 da zaten dolara geçicek ben trilogy i alsam definitive editionu iade etsem yinede 3 oyun bende olurmu yoksa gidermi definitive edision
Usta ne aldığına niye bakmadın dolara geçebilir sırayla hepsini al istiğyorsan

fine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Emir
Trilogy'i almak yerine Mafia 2 ve Mafia 3'ün Definitive versiyonlarını alabilirsin. Bildiğim kadarıyla Mafia Definitive Edition'a sahipken Trilogy'i almak sadece 2. ve 3. oyunları ekleyecek kütüphaneye.

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Usta ne aldığına niye bakmadın dolara geçebilir sırayla hepsini al istiğyorsan
ya doldurmuştum baya sepeti kalmış orda 3 oyun tek tek 180 e geliyor paketle alınca 120 ye gelıyor neyse artık 60 liranın lafını etmıcem alcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trilogy'i almak yerine Mafia 2 ve Mafia 3'ün Definitive versiyonlarını alabilirsin. Bildiğim kadarıyla Mafia Definitive Edition'a sahipken Trilogy'i almak sadece 2. ve 3. oyunları ekleyecek kütüphaneye.
aynı hesaba geliyor 120 TL

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
Evet. Sadece Mafia Definitive Edition'ı aldığın için ekstra 60 lira vermiş olacaksın ama yapacak bir şey yok.
9 da geçicek biraz daha bekleticem belki iadeyi yaparlar yoksa alıcam

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Çağrı menekşe
İadeyi yapsalar bile cüzdana gelmesi minimum 24 saat, karta iade yapıyorsun bu süre 17 hatta 25 güne kadar çıkabiliyor.
iade yapmaları sıkıntı değil oyunun sadece kütüphanemden kalkması lazım

mdasdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mehmet dasdemir
Profil fotosunun hakkı böyle verilir işte

Top Bottom