Neler Yeni

Yaptığım Beati Değerlendirir Misiniz?

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
zeck
Selam dostlar. Çok da iyi olmayan bi beat yaptım. Daha doğrusu tam bitirmedim ve biraz hoşuma gitti. Fikrinizi merak ettim. Daha ekleme çıkarma yapılabilir. Bu arada tarzını tam bilemiyorum :). Trap diye başlamak istedim ama biraz lofi tarzı türlere daha yakın gibi. FX hiç iyi olmamış gibi. Neyse uzatmadan beatin linkini bırakayım.

Taha.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Taha Yasin Yıldızhan
Güzel olmuş eline sağlık

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
671
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Güzel olmuş fakat bir yerde patlasa melodiler değişse fena olmazdı. /Dip not: Müzikten anlamıyorum\

EnesS26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Enes ÖZTÜRK
Selamlar teknik terimlerden pek anlamasam da bence aralardaki piyano efektlerini çıkartıp , biraz bass sesler ekleyip , ve bir yerden sonra beate tavan yaptırıp farklı bir ritim yazarsan on numara rap beati olur gibi.

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Güzel, eline sağlık.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
zeck
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel olmuş eline sağlık
Teşekkür ederim.
Güzel olmuş fakat bir yerde patlasa melodiler değişse fena olmazdı. /Dip not: Müzikten anlamıyorum\
Teşekkür ederim. Daha bitirmedim dediğim gibi üzerinde oynama falan yapıcam. Ekleme çıkarma olacak. Güzel şeyler çıkmasını bekliyorum.
Selamlar teknik terimlerden pek anlamasam da bence aralardaki piyano efektlerini çıkartıp , biraz bass sesler ekleyip , ve bir yerden sonra beate tavan yaptırıp farklı bir ritim yazarsan on numara rap beati olur gibi.
Bende teknik terimlerden pek anlamam. Ama öneriniz hoşuma gitti. Bakalım yapabilecek miyiz :).
Güzel, eline sağlık.
Teşekkür ederim.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Ben çok beğendim. Tek bir eleştirim var, intro'da başta bass'lar olmasaydı sadece piyanoyla girseydin sonra 4.-5. saniyeler civarı drop şeklinde bass'lar girseydi efsane olurdu.

Bir de piyano biraz cılız kalmış gibi, tam adını bilmiyorum o tekniğin ama farklı oktavdan iki defa çalıp üst üste bindirsen daha zengin bir loop olur sanki.

Top Bottom