Neler Yeni

Yaptığım Şey Doğru Mu ?

MiracleM2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ertuğrul
Arkadaşlar merhaba lütfen beni yanlış anlamayın ve dalga geçmeyin, yaşım 15 ve ailem oyun satın almama karşı çıkıyor kaç defa ısrar ettim izin vermediler, bende korsan indirmeye karar verdim ve rat yedim sonra bilgisayarı formatladım, bu iş böyle olmayacak dedim ve ininalden sanal kart aldım ve şoktan gidip para atarak oyun almaya başladım ailemin haberi yokken. Yaptığım şey doğru mu, kafamda çok fazla soru işareti var, bir yandan oyun oynamam da gerek çünkü çok sıkılıyorum lütfen napmam gerektiği hakkında bana yardım edin.

Zexius

80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba lütfen beni yanlış anlamayın ve dalga geçmeyin, yaşım 15 ve ailem oyun satın almama karşı çıkıyor kaç defa ısrar ettim izin vermediler, bende korsan indirmeye karar verdim ve rat yedim sonra bilgisayarı formatladım, bu iş böyle olmayacak dedim ve ininalden sanal kart aldım ve şoktan gidip para atarak oyun almaya başladım ailemin haberi yokken. Yaptığım şey doğru mu, kafamda çok fazla soru işareti var, bir yandan oyun oynamam da gerek çünkü çok sıkılıyorum lütfen napmam gerektiği hakkında bana yardım edin.
Çok büyük bir yanlış değil bence ailen biraz abartmış olayı 2024 yılındayız

MiracleM2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ertuğrul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok büyük bir yanlış değil bence ailen biraz abartmış olayı 2024 yılındayız
Evet hocam anlatıyorum anlamıyorlar, hatta ben ikna edemeseydim 15k bütçede gt 740 lı sistem alacaklardı bana zor ikna ettim.

Zexius

80+ Bronze
Evet hocam anlatıyorum anlamıyorlar, hatta ben ikna edemeseydim 15k bütçede gt 740 lı sistem alacaklardı bana zor ikna ettim.
15k'ya gt 740'lı sistem almak ayrı bir cahillikmiş gerçekten kafa yapılarını değiştiremezsin gizlice yap bir şey olmaz Her oyunu kuralına göre oynacaksın mantığı çaktırmadan para at at al oyna reis

MiracleM2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ertuğrul
15k'ya gt 740'lı sistem almak ayrı bir cahillikmiş gerçekten kafa yapılarını değiştiremezsin gizlice yap bir şey olmaz Her oyunu kuralına göre oynacaksın mantığı çaktırmadan para at at al oyna reis
Çok teşekkür ederim yorumlar için, akraba satıyordu o sistemi bide. İyi felan diye kandırmış ailemi, 1 hafta boyunca anlattım almayın diye zor ikna ettim, şimdi yeni sistemdede sadece cs oynamaktan çok sıkıldım bir oyun giremeyeceksek neden sistem aldımki.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,221
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
kendi paranla aldigin surece cokta buyuk bir problem degil bence

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
mustafa can
Kendi paranla alıyorsun zaten harçlığın o senin istediğin gibi kullanabilirsin senin paran sonuçta ben bı sıkıntı görmedim

Ama oyunada çok para harcama yani yazık ben 73tl ye bf 5 aldın uyuyamiyom 2 gündür

MiracleM2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ertuğrul
Kendi paranla alıyorsun zaten harçlığın o senin istediğin gibi kullanabilirsin senin paran sonuçta ben bı sıkıntı görmedim

Ama oyunada çok para harcama yani yazık ben 73tl ye bf 5 aldın uyuyamiyom 2 gündür
Bende aldım BF5 epic indirimlerinde. Hergün 40-50 TL harcıyorum oyunlara, belirli bir limit koymam gerek galiba bağımlılığa giderse kötü olur.

grasdiyas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,257
İsim
mustafa can
Bende aldım BF5 epic indirimlerinde. Hergün 40-50 TL harcıyorum oyunlara, belirli bir limit koymam gerek galiba bağımlılığa giderse kötü olur.
Bence mesela bf5 oynadın sıkıldın ondan sonra al iyi bı indirim gelmedikçe oyunları hemen almanın pek bı manası yok

MiracleM2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ertuğrul
Bence mesela bf5 oynadın sıkıldın ondan sonra al iyi bı indirim gelmedikçe oyunları hemen almanın pek bı manası yok
yaz indirimlerini bekliyorum, DOOM serisine bir bakıcam, ve rainbow six siege almak istediklerim arasında.

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Selçuk
İlgilendiği Kategoriler
spor eğitim goygoy konularına etiketleyebilirsiniz
oyunlara okeyde oyun ici iceriklere cok para harcama valo lol vb sonra çok üzülüyosun nerden bildiğimi sorma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,761
Üyeler
147,600
Son üye
Emmets
Top Bottom