Neler Yeni

Yardım Yardim, anakart aldim diger parcalari daha almadim sorun olur mu?

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
MUSA
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar, msi b650 tomahawk WiFi anakart aldım indirimde idi pc toplamaya başladım lakin bildiğiniz üzere bir sürü kalem Ürün var daha anakartı yeni aldım, ben atıyorum 2 3 ay sonra malzemeleri tam topladım diyelim anakartı taktım arızalı çıkarsa ne olur iade de edemem bunun bir çözümü var mı başına böyle birsey gelen felan varsa öneride bulunabilirse çok sevinirim şimdiden sagolun.

HelpmeBabe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Furkan
Bir arkadaşında deneme şansın varsa dene

KadirS01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir
Öyle bir şey olursa garantiye verirsin.

ThE LoSt

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba iyi forumlar, msi b650 tomahawk WiFi anakart aldım indirimde idi pc toplamaya başladım lakin bildiğiniz üzere bir sürü kalem Ürün var daha anakartı yeni aldım, ben atıyorum 2 3 ay sonra malzemeleri tam topladım diyelim anakartı taktım arızalı çıkarsa ne olur iade de edemem bunun bir çözümü var mı başına böyle birsey gelen felan varsa öneride bulunabilirse çok sevinirim şimdiden sagolun.
2 bilemedin 3 yıl garanti süreleri oluyor bu süreç başlar ama karamsar olmayın çoğu kişi parçaları tek tek toplar ve bu bir miktar zaman alır.

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
MUSA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
He garanti de sorun olmaz değil mi eyvallah beyler valla icim rahatladı Allah razı olsun sizden

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Osman Kartal
Arızalı çıkarsa garantiye yollarsın kartın 3 yıl garantisi var.

Top Bottom