Neler Yeni

yardım edin bilgisayardaki her uygulama hata veriyor

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
telefondaki resimleri bilgisayara atmıştım osırada lol yama yapıyordu operadan da video izliyordum sonra diskte 1gb yer kalmış opera yetersiz bellek gibi bir hata verdi bende fotoğrafları sildim ondan dolayı mı oldu acaba telefona virüs bulaştığını sanmıyorum ama
Video izlerken bir şey olmamıştır eledim ama LOL Yaması tam olarak nedir? telefondaki bir şey fotolar ilede geçmiş olabilir sıkıntı burada işte

Eluu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Rog strix 2080
Video izlerken bir şey olmamıştır eledim ama LOL Yaması tam olarak nedir? telefondaki bir şey fotolar ilede geçmiş olabilir sıkıntı burada işte
lol indiriyorsun içinde sonra kendi bir daha indiriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefon iphone emin değilim

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
lol indiriyorsun içinde sonra kendi bir daha indiriyor

telefon iphone emin değilim
İç indirmedir galiba o zaman telefondan geçti telefonu tarayabiliyor musun bilmiyorum ama bi dene olmazsa artık format belki çözebilir

Eluu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Rog strix 2080
İç indirmedir galiba o zaman telefondan geçti telefonu tarayabiliyor musun bilmiyorum ama bi dene olmazsa artık format belki çözebilir
ya hocam kesin virüs mü de

kasperesky ile tam tarama yapınca bir şey çıkmadı

muhtemelen benim dediğim sebepten oldu endişe etmeyin,sorun yok.
telefondaki resimleri bilgisayara atmıştım osırada lol yama yapıyordu operadan da video izliyordum sonra diskte 1gb yer kalmış opera yetersiz bellek gibi bir hata verdi bende fotoğrafları sildim ondan dolayı mı
hocam peki bu nedendir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
974,171
Üyeler
154,011
Son üye