Neler Yeni

Yardim edin lutfen İncehesap maduruyum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Seymen
Arkadaslar onceki postuma bakabilirsiniz buyuk bir sorunla ugrasiyorum abim parolayi unutmus ve windows dogru yuklenmedi kisminda sorunu hallebilmem icin parola istiyor masaustune girisim yok parola degistirmek icin o yaziya tikladigimda yeniden baslat diyor fakat yeniden baslattigimda dongu halindeki mavi ekrana giriyor bu yuzden parolayi bir tek biostan degistirebilirim lutfen yardim edin instagram:verymentallyills

Ekler

• IMG_20240718_080730.jpg
    IMG_20240718_080730.jpg
    3.8 MB · Hit: 12
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Erdem
İnce hesap ın ne hatası var burda?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Umut Seymen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İncehesap magduru olmam da sitenin James Donkey 712 kulakliginin yazilimini indirdim kurulum bitti yeniden baslat dedi bende baslattim ama kurulumun bitimindeki yeniden baslat kismindan baslattim sonra dunden beri dongu halinda mavi ekran,bios ve windows yeniden yuklenmedi yerlerine atiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnce hesap ın ne hatası var burda?
Yeni attigjm seye bak

İncehesap magduru olmam da sitenin James Donkey 712 kulakliginin yazilimini indirdim kurulum bitti yeniden baslat dedi bende baslattim ama kurulumun bitimindeki yeniden baslat kismindan baslattim sonra dunden beri dongu halinda mavi ekran,bios ve windows yeniden yuklenmedi yerlerine atiyor

Yeni attigjm seye bak
Bunun aynisi bana 2. Olusu arkadasimada ayni kulakligi onerdim fakat ondada bu sey oldu ilk alduginda sonra format atti

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom