Neler Yeni

YARDIM GT 1030 GÖRÜNTÜ VERMİYOR

whoamii

80+ Silver
Eski bir 1030 ekran kartım var anakarta takıyorum fanlar çalışıyor ama görüntü gelmiyor. Acaba sorun anakartta mı dedim ve başka ekran kartıyla denedim oldu. Tamire vermeyi düşündüm ama Bursa içinde tamir edicek kimseyi bulamadım. Şok versem açılma ihtimali var ama tamamen çöp olma ihtimali de var. Bilen bir arkadaş bir fikir verirse sevinirim. Şok vermeli miyim yoksa yapabileceğim başka bişey var mı? Şimdiden teşekkürler.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Eski bir 1030 ekran kartım var anakarta takıyorum fanlar çalışıyor ama görüntü gelmiyor. Acaba sorun anakartta mı dedim ve başka ekran kartıyla denedim oldu. Tamire vermeyi düşündüm ama Bursa içinde tamir edicek kimseyi bulamadım. Şok versem açılma ihtimali var ama tamamen çöp olma ihtimali de var. Bilen bir arkadaş bir fikir verirse sevinirim. Şok vermeli miyim yoksa yapabileceğim başka bişey var mı? Şimdiden teşekkürler.
Ekran kartının başka girişlerine takmayı denediniz mi ?

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Uzun yıllardır kullanıyor muydun kartı? Yoksa yeni mi aldın?
Ekran kartının giriş kısmını silgi ile bastırmadan silmeyi denedin mi?

whoamii

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartının başka girişlerine takmayı denediniz mi ?
Denedik hocam.
Uzun yıllardır kullanıyor muydun kartı? Yoksa yeni mi aldın?
Ekran kartının giriş kısmını silgi ile bastırmadan silmeyi denedin mi?
Onu da denedim hocam olmadı bir süredir yatıyor. Kart uzun süredir kullanılıyordu evet hiçbir sorunu olmamıştı, anakart değiştirdim ondan sonrasında böyle oldu.

Stalker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Can Demir
ekran kartını çıkarıp onboard olarak açmayı dene öyle açılırsa ekran kartında problem olabilir açılmazsa yine başka bi donanımda olabilir.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Denedik hocam.

Onu da denedim hocam olmadı bir süredir yatıyor. Kart uzun süredir kullanılıyordu evet hiçbir sorunu olmamıştı, anakart değiştirdim ondan sonrasında böyle oldu.
Uzun süredir kullanıldıysa fırınlama yapmayı deneyebilirsin. Ama son çare olarak.

whoamii

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartını çıkarıp onboard olarak açmayı dene öyle açılırsa ekran kartında problem olabilir açılmazsa yine başka bi donanımda olabilir.
Yazdığım gibi sorun ekran kartında hiçbir donanımda sorun yok farklı ekran kartıyla denediğimde açıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uzun süredir kullanıldıysa fırınlama yapmayı deneyebilirsin. Ama son çare olarak.
Son çare olarak yapmayı düşünüyordum evet ama başka bir çare yok mu hocam ekran kartını çöp etme durumum var.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Musa
Yazdığım gibi sorun ekran kartında hiçbir donanımda sorun yok farklı ekran kartıyla denediğimde açıldı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son çare olarak yapmayı düşünüyordum evet ama başka bir çare yok mu hocam ekran kartını çöp etme durumum var.
Ekran kartı hiç görüntü vermediği için bir şey diyemiyeceğim. Ömrü dolmuş bile olabilir belki.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,955
Üyeler
142,058
Son üye
x4katsuk1
Top Bottom