Neler Yeni

YARDIM! İtopyadan kasa aldım bu gün sadece ekran kartı geldi

eylsbbh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
eylul unsal
İtopyadan arkadaşıma 12 gün önce kasa aldık karne indirimi ile. bu gün kargo geldi ve sadece içinde ekran kartı ve ana kart var. sorun şu k ekran kartı kutusunun içinde ekran kartı var fakat ana kartın kutusu bom boş. gene iyi niyetimden kasaya takmışlardır boş kutu göndermişlerdir diyorum ama teslim edildi diyor. bütün fatura dahil her şey elimizde ne yapmalyız? sonradan kasa gelirmi? gelicekse neden teslim edildi diyor.

kasanın içindeki ekran kartı şu an itopyada 7.1k, biz kasayı 9.3k ya aldık. faturada ekran kartı 2.1k yazıyor, yarın müşteri hizmetlerini arasak sadece ekran kartı almışsınız demezler değil mi? faturada bütün parçalar yazıyor çünkü

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,628
İsim
Kerem Çavuş
öyle bir şey demezler müşteri hizmetlerine derdinizini anlatın yardımcı olurlar

ysuflix

80+ Gold
bazen 2 kargo olarak gönderiyolar yarın teslim edilir belki

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Genellikle kasayla birlikte takılan eşyaların kutularını beraber yolluyorlar. Kargo tam getirmemiş olabilir şubeye gitme imkanınız varsa gidin bir görüşün

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
ismet karagücük
24 saat ilgileniyorlar diye biliyorum şu an bile arayıp bilgi almanızda fayda var

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Eywah kasanın üstüne yattılar

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Semi kaan Çakır
Kasa ve kutular ayrı geliyor diye biliyorum . Ekran kartı yoladki sarsılma sonucu slotu büyük ihtimalle kıracağı için ayrı gönderilir

eylsbbh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
eylul unsal

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İtopyadan arkadaşıma 12 gün önce kasa aldık karne indirimi ile. bu gün kargo geldi ve sadece içinde ekran kartı ve ana kart var. sorun şu k ekran kartı kutusunun içinde ekran kartı var fakat ana kartın kutusu bom boş. gene iyi niyetimden kasaya takmışlardır boş kutu göndermişlerdir diyorum ama teslim edildi diyor. bütün fatura dahil her şey elimizde ne yapmalyız? sonradan kasa gelirmi? gelicekse neden teslim edildi diyor.

kasanın içindeki ekran kartı şu an itopyada 7.1k, biz kasayı 9.3k ya aldık. faturada ekran kartı 2.1k yazıyor, yarın müşteri hizmetlerini arasak sadece ekran kartı almışsınız demezler değil mi? faturada bütün parçalar yazıyor çünkü
İtopya siparişi çift kargoyla gönderiyor. Birinde kasanın kutusu ve içinde ekran kartı hariç her şeyi kurulu sistem, diğerinde bileşenlerin kutuları ve ekran kartı gelir. Genelde bu ikisi sana aynı anda ulaşır ama bir gecikme vs olup aynı güne gelmemiş olabilirler.

Kötü ihtimalle ise kasa içerikli kargo kaybolmuş olabilir. Yine de bu kanıya varmadan önce cumaya kadar bekleyin bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yüksek ihtimal bu şekilde kasa sonradan gelcektir fakat ram ssd kutuları olmaması da garip
Bende onları anakart kutusunun içine atmışlardı. İşlemci Tray oluyor zaten genelde. Konu sahibinde hiç yok mu bu kutular acaba?

eylsbbh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
eylul unsal
Bende onları anakart kutusunun içine atmışlardı. İşlemci Tray oluyor zaten genelde. Konu sahibinde hiç yok mu bu kutular acaba?
yeni gördük ssd ram kutularını. arkadaş tam atmamıştı fotoğrafları, forumu açtıktan sonra baktı güç kablosu falanda var

Top Bottom