Neler Yeni

Yardım PC ye format attım mavi ekran veriyor !!

Abdullah1

80+ Bronze
Arkadaşlar benim PC normalde mavi ekran vermezdi 6 7 aydır vermedi ama bu aralar PC garipti gpu bile boşta 50 dereceydj işlemci çok kullanılmaya başladı bende format atım dedim formatladim şimdi chromede sürekli hay aksi dedikten sonra mavi ekren veriyor 2 kez Kernek security kodu çıktı 1 kerede watching falan yazdı lütfen yardim

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
Arkadaşlar benim PC normalde mavi ekran vermezdi 6 7 aydır vermedi ama bu aralar PC garipti gpu bile boşta 50 dereceydj işlemci çok kullanılmaya başladı bende format atım dedim formatladim şimdi chromede sürekli hay aksi dedikten sonra mavi ekren veriyor 2 kez Kernek security kodu çıktı 1 kerede watching falan yazdı lütfen yardim
Minidump dosyanı paylaş bakarlar.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,226
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

Abdullah1

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,226
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Güvenli modda açınca interneti kapatıyor nasıl paylasim
Dosyayı bir flaş belleğe atın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenli modu internet ile de açabiliyorsunuz eğer flaşı görmez ise. Ağ ile güvenli mod seçimini yapın

Abdullah1

80+ Bronze
Dosyayı bir flaş belleğe atın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güvenli modu internet ile de açabiliyorsunuz eğer flaşı görmez ise. Ağ ile güvenli mod seçimini yapın
Kardeş internetle açılıyorsa ben tum driverleri tıklım güvenli modda bı tane mavi ekran kodunu driver diye yazan bı koddu ama her mavi ekran verdiğinde değişiyor

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,226
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Kardeş internetle açılıyorsa ben tum driverleri tıklım güvenli modda bı tane mavi ekran kodunu driver diye yazan bı koddu ama her mavi ekran verdiğinde değişiyor
Onun için Minidump dosyasını yollamanız gerek. Tam olarak hangi program veya driver yüzünden mavi ekran aldığınızı anlamamızı sağlayacak

Abdullah1

80+ Bronze
Onun için Minidump dosyasını yollamanız gerek. Tam olarak hangi program veya driver yüzünden mavi ekran aldığınızı anlamamızı sağlayacak
Tamamdir güvenli modda driverleri yükler dimi

KebanFiru

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Hakan(KebanFiru)
1-) Kernel Security Check Fauliare ise ağ sürücünüzün eski sürümüne dönün.(muhtemelen çözecektir.)
2-) 2. yazdığınız watchdog hatası muhtemelen. O da ekran kartı sürücüsünden kaynaklanıyor. Ekran kartınızı en son çıkan recommanded sürüme geçirin.
3-) En iyi sonuç için minidump dosyalarınızı paylasin.

Abdullah1

80+ Bronze
1-) Kernel Security Check Fauliare ise ağ sürücünüzün eski sürümüne dönün.(muhtemelen çözecektir.)
2-) 2. yazdığınız watchdog hatası muhtemelen. O da ekran kartı sürücüsünden kaynaklanıyor. Ekran kartınızı en son çıkan recommanded sürüme geçirin.
3-) En iyi sonuç için minidump dosyalarınızı paylasin.
Hocam şu an is yerindeyim yapamıyorum ama ekran kartı sürücüsünü yükleyemiyorum mavi ekran veriyor nasıl olcak güvenli modda indirebilirmiyim

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Can BOZKURT
Hocam şu an is yerindeyim yapamıyorum ama ekran kartı sürücüsünü yükleyemiyorum mavi ekran veriyor nasıl olcak güvenli modda indirebilirmiyim
Güvenli moda girmeden minidump paylaşabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,169
Üyeler
152,623
Son üye
Pewpew
Top Bottom