Neler Yeni

Yardımcı Olmak İçin Böyle Bir Hesap Açtım

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,695
İsim
bilo
Discord
b1l0
Yardım isteyenlerden ücret alıyor musun hocam?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yardım isteyenlerden ücret alıyor musun hocam?
Hayır almıyorum kendim montaj yaparsam alıyorum onun haricî hiçbir şeyden ücret talep etmiyorum hatta online montaj yaptırdıklarım da oldu onlardan da almadım almam

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,114
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Olsun bea etrafta onca dandik sayfa varken abimizin sayfası ünlensin kötü mü olur :LOL:
Ünlü olmak değil derdim hoş öyle olmayı da sevmiyorum amacım yardımcı olabilmek o kadar

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
tunahan

Yasin Çınar

80+ Bronze

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
okr
Gençler bilgisayar, elektrik elektronik, internet, görüntü ve ses sistemleri,ortam dizaynı vs için böyle bir Instagram hesabı açtım sizce nasıl olmuş daha geliştireceğim çok daha güzel paylaşımlar yapicam zamanla üzerinde çalışıyorum hâlâ Story vs de atiyorum zaman zaman ve Dm den de birebir destek veriyorum görüşleriniz benim için çok önemli olumlu olumsuz her fikre yoruma sonuna kadar açığım fikrinizi söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim 🤗

" AMACIM KESİNLİKLE REKLAM YAPMAK DEĞİLDİR ÖYLE BİRİ DE DEĞİLİM YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN MODERATÖRLERDEN DE RİCAM YANLIŞ BİR DURUM VARSA BELİRTİN UYARI VERMEDEN ÖNCE YORUM YAPABİLİRSİNİZ GÖNDERİ KURALLARA AYKIRI DİYE ONA GÖRE ÖNLEM ALIRIZ KOLAY GELSİN HEPİNİZE "
yakışırrrrr hocamaa

Top Bottom