Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Son 0.50 kaldı lütfen yardım eder misiniz kardeşime alacağım

k2r3m

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem YİĞİT
Yaptım hocam yapar mısın
Maalesef denedim ama olmadı sürekli hata verip duruyor. Farklı cihazdan deneyin diyor.

basgan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Başgan
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf TURAN
Arkadaşlar yardımlaşalım linke tıklayanın linkine tıklayayım beraber alalım
Hocam sizin linke yardım ettim sıra sizde

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Zzoorroo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emirhan Mehmet Çalık
Tek tıklamayla TRY 157.21 alın ! #AliExpressbonus #BonusBuddies
Ödülünüz aktif hale getirilmeyi bekliyor.
Yardım eder misin
Yardım ettim reis. Bana da yardım eder misin ?

%99 indirim mi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf TURAN
Beyler bayanlar karşılıklı yapmak isteyenler cevaplasın bu mesajı ve linkini atsın yardım ederim karşılıklı olmak şartıyla
%99 indirim mi!

I Auditore I

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar,
Arkadaşlar bu taktikle ekran kartı alabilirmiyim? GT 710 veya Gt1030 felan bunlardan birini bu yöntemle alabilirmiyim?

iep_yk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
İbrahim Emir Polat
Mesaj otomatik birleştirildi:

yasincan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
yasincan
Evet arkadaşlar Aliexpress uygulamasına girdikten sonra KES ONU bölümünden alacağınız ürünlere Sadece vergi fiyatı ödeyip alınmaktadır. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Ben 300 liralık klavye mouse setine 8 TL vergi , 50 liralık mouse 1 lira vergi , ödedim. Resimde gördüğünüz ürünlerin hepsini 30-40 TL ye aldım. Başka hiç bir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım . İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz.
BEN YAPTIM LİNK TE ATIM İNDİRİM OLMADI

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom