Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Lydbo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ahmet Öztürk
Hard level ürünlerde davet sayısını nerden görüyoruz ?

eminn.d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Emin Demir
Tamam da vergiyi adama ödemiyorum adam bana bedavaya 2000 TL lik ürünü neden versin. Ayrıca sadece bana değil burda 6600 kişi daha almış.
reis bende bilmiyorum millet kapış kapış alıyor o ürünü alabilmek için zaten bi 200 kişinin senin linkine tıklayıp bu arkadaşa indirimde yardım ediyorum demesi lazım onu alan daha görmedim benim aldıklarım resimlerde işte geliyor sıkıntısız
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hard level ürünlerde davet sayısını nerden görüyoruz ?
reis gözükmüyor o tahminen söylüyorum bizim arkadaş 50 kişi davet etti drone da olmadı ben 300 liralık klavye setinde 20 kişiyi davet ettim 8 liraya aldım

bpolatr

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Bpolatr

Squex

80+ Silver
Dostlar gün birlik günüdür yardım eder misiniz?

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

https://a.aliexpress.com/_mrshqd5

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
Evet arkadaşlar Aliexpress uygulamasına girdikten sonra KES ONU bölümünden alacağınız ürünlere Sadece vergi fiyatı ödeyip alınmaktadır. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Ben 300 liralık klavye mouse setine 8 TL vergi , 50 liralık mouse 1 lira vergi , ödedim. Resimde gördüğünüz ürünlerin hepsini 30-40 TL ye aldım. Başka hiç bir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım . İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz.
Gerçekten oldu traş makinesi aldım hemde sadece 2tl ye.... Şimdi de klavye ve mouse için arkadaşları davet ettim hesap açınca diğer indirimler de gelicek inşallah...

eminn.d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Emin Demir
Sunulmamaktadır yazıyor

Sonra kapıda 2000 TL istemesinler mi. Harbi bişey olabilir
yok reis kapıda asla bir şey ödemiyorsun

Gerçekten oldu traş makinesi aldım hemde sadece 2tl ye.... Şimdi de klavye ve mouse için arkadaşları davet ettim hesap açınca diğer indirimler de gelicek inşallah...
Aynen sistem öyle çalışıyor reis biyararımız dokunduysa ne mutlu bana

Ape1995

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Alperen
Senin klavye çıkmıyor hocam o güzelmiş

Onur.sylm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Onur
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Lydbo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ahmet Öztürk
Projeksiyon için 94.50 idi birini davet ettim 94.51 oldu jxjc

GusFrinG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
gusfring
%99 indirim mi!

Bi el atın beyler

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom