Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Burakhan ertürk
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Shield

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hakan Tarı
Arkadaşlar Kes Onu bölümünü bulamıyorum çıldırmak üzereyim ,var mı bir yardımınız?

hamzacolk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Hamza Çolak
Instagram
hamzacolk
Evet arkadaşlar Aliexpress uygulamasına girdikten sonra KES ONU bölümünden alacağınız ürünlere Sadece vergi fiyatı ödeyip alınmaktadır. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Ben 300 liralık klavye mouse setine 8 TL vergi , 50 liralık mouse 1 lira vergi , ödedim. Resimde gördüğünüz ürünlerin hepsini 30-40 TL ye aldım. Başka hiç bir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım . İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz.
sadece belirli ürünlere mi uygulanıyor yoksa her ürüne oluyor mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ahmet Talha Elma
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Instagram
instagram.com/talhaelma.0
Steam
schevillar ®
Facebook
devreklibaba
Twitter
talhaaelma0
Bi el atıverir misiniz ?

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

eminn.d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Emin Demir

YUSUFlose

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Yusuf çelik
Instagram
https://www.instagram.com/yusuflose/?hl=tr
Steam
YUSUFlose
Facebook
YUSUFlosee
%99 indirim mi!
Mesaj otomatik birleştirildi:

%99 indirim mi!
%99 indirim mi!

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
1 kişi yaptı %50 sii doladu 2. kişide 0,50 oynadı nası8l alıcam droneu

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Şuan farkettim ptt kargo ile gelenler kargolar vergisi kapıda ödeniyor, gümrük vergisi aldığınız ürünlere dikkat edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
sefa kprt
güzel bi kampanya gerçekten

Son düzenleme:

Squex

80+ Silver
Beyler tam alıcam ama öderken hata veriyor neden bilen var mı? sorry we currently cannot process your order .pls try again later diyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom