Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Fazeeled

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tufan Albuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berkay

dolphin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yunus emre
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Bi el atın beyler herkese tıklamaya çalışıyorum.
Sizde sesteğinizi esirgemeyin iyi akşamlar herkese.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer efe kulaç
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Basan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, malum dolar yüksek, teşekkürler

ŞahinBaşaran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,014
İsim
Şahin Şahin
Evet arkadaşlar Aliexpress uygulamasına girdikten sonra KES ONU bölümünden alacağınız ürünlere Sadece vergi fiyatı ödeyip alınmaktadır. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Ben 300 liralık klavye mouse setine 8 TL vergi , 50 liralık mouse 1 lira vergi , ödedim. Resimde gördüğünüz ürünlerin hepsini 30-40 TL ye aldım. Başka hiç bir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım . İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz.
çok güzel bir konu sizden görüp bende açmıştım çarşamba günü sizde bana ben açmıştım demiştiniz

Midora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Sinan
Beyler bu 2000 tl olan drone u kaça okutabiliriz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer efe kulaç
%99 indirim mi!

Abilerim ablalarım basarak zarar etmessiniz zaten ücretsiz, lütfen destek çıkın.

windapox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yiğit Kıran
%99 indirim mi!

beyler bi el atarmısınız gün birlik günü

dolphin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
yunus emre
%99 indirim mi!

Bi el atın beyler herkese tıklamaya çalışıyorum.
Sizde sesteğinizi esirgemeyin iyi akşamlar herkese.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer efe kulaç
%99 indirim mi!

Adamlar o kadar koymuş indirimi, kullanalım lütfen, herkes birbirine yardım etsin, elimden geldiği kadar herkese basıyorum.

borishan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak
%99 indirim mi!

Benden önceki 2 ve benden sonraki 1 arkadaşa bu postu atar atmaz yardım edicem, sizin de yardımlarınızı bekliyorum.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,704
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam