Neler Yeni

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Barış Yalçın

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Atifsgr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Atıf
Evet arkadaşlar Aliexpress uygulamasına girdikten sonra KES ONU bölümünden alacağınız ürünlere Sadece vergi fiyatı ödeyip alınmaktadır. Kargo ve ürün fiyatı ücretsizdir. Vergi fiyatı ise üründen ürüne değişmektedir. Ben 300 liralık klavye mouse setine 8 TL vergi , 50 liralık mouse 1 lira vergi , ödedim. Resimde gördüğünüz ürünlerin hepsini 30-40 TL ye aldım. Başka hiç bir şekilde kapıda ödeme olmamaktadır. Bu kampanyayı kaçırmayın derim. Birden fazla ürün almaya kalkarsanız seçtiğiniz üründe indirim kazanmanız lazım . İndirim kazanmak için ürünü seçtikten sonra arkadaşlarınız sizin aldığınız ürüne girip bu arkadaşa indirimde yardım et butonuna basıp size indirim kazandıracaklardır. Böylelikle her ürünü sadece vergi ödeyerek alabilirsiniz.
Ben sipariş verdim flash bellek ama nereden takip edeceğiz siparişi bilmiyorum

Buldo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hasan hüseyin bilgili

MPaRLaR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Murat PARLAR

destekleyen yazsın ben de destekliyim
ben destekledim
https://sale.aliexpress.com/tr/__pc...&terminal_id=0acfecb533944316ac3adecee87de816
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://a.aliexpress.com/_mrFQEtl Cevapla linki koy dönüş yapıyorum
ben destek için açtım ama yanlış yeri kopyalıyorsunuz bende detekle çıkmıyor benimkindede aynı sorun oluyor mu bakar mısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://a.aliexpress.com/_mrFQEtl Cevapla linki koy dönüş yapıyorum
ben destek için açtım ama yanlış yeri kopyalıyorsunuz bende detekle çıkmıyor benimkindede aynı sorun oluyor mu bakar mısın

uwut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
UMUT GEVENÇ
Kardeşlerim bende kes onu bölümünde o klavye çıkmıyor nasıl alabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Zugress

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Uğur Örmeci
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Elimden geldiğince tıklıyorum hepsine

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Faruk Tanas
%99 indirim mi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
hasan furkan arı
Beyler çok az kaldı klavye için %2 lütfen yardım eder misiniz
%99 indirim mi!

datRuken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Muhammed Emin Alkan
%99 indirim mi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
İsmail Melikşah Ercan
%99 indirim mi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan Ka
%99 indirim mi!

YARDIMCI OLANA TAM 3 HESAPLA YARDIMCI OLACAĞIM BASAN HEMEN ÖZELDEN YAZSIN SERİ YARDIMCI OLAYIM.

Nope

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tekin
Slash Price Now! I found this fantastic bargain!
Items for 99% off!!

Yüklenir misiniz reisler

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom