Neler Yeni

Yatılı okulda yağ yakma kas inşa etme

Xiaomici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Xiaomi
Herkese merhabalar:
Ben şuan yatılı okulda kalıyorum(haliyle dışardan yemek yasak sadece burdaki yemeklerde yiyebiliyoz) yaza kadar göbek ve bacak yağlarımdan kurtulmak istiyorum ama bu aşağıda saydıklarımı yapınca kas kaybedersin dedikleri için ağırlık çalışmak istiyorum (ağırlığı sadece yazın yani 40 45 gün sonra okul bitince asıl o zaman başlıyacağım için şimdiden temel olsun yazın biraz daha seviyeli başlıyım diye yapıyorum).
Şimdi ben yağ yakmak için aralıklı oruç bazen de tek öğün besleniyorum akşamına da koşu yapıyorum 30 saat yaklaşık 400 kalori harcıyorum. Ama kas yapmak için ağırlık çalışması düşünüyorum ama yağ yakmak amaçlı tek öğün ve aralıklı oruç sonucu yeterli protein vitamin mineral vs alamıyorum. Bunun sonucuda kas kaybedersin, yaptığın ağırlık çalışmaları boşa gider diyolar. Şimdi kafam çok karıltı ben ne yapmalıyım
Özetle:40 45 günde göbek bacak yağlarımı eritmek istiyorum ama kas kaybı yaşamak istemiyorum ve yazın yapacağım spora temel olsun istiyorum.

jımalya

80+ Bronze
Konuyla Alakasız Mesaj
az once banlanan trolun hemen ardindan fresh bir hesap konu aciyor sizce tesaduf mu

kaanalpay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kaan Alpay
Yatılı okulda kas inşa etmekte zorlanırsın. Yemeklerde protein yok denecek kdr az oluyor. Protein tozu kullanman lazım

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

Coolpanda

80+ Silver
Yatılı kursta illa et yemeyen olacaktır onların yemeklerini alıp ağırlık çalışması yaparsan kasların gelişir, kasların gelişine bazal metabolizman daha fazla kalori yakmaya başlar yani oturduğun yerden fazla kalori yakarsın, sonra low carb diyeti yaparak yağlardan kurtulmak için definasyona girebilirsin.

Xiaomici

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Xiaomi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
az once banlanan trolun hemen ardindan fresh bir hesap konu aciyor sizce tesaduf mu
Ne diyon kardeşim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yatılı okulda kas inşa etmekte zorlanırsın. Yemeklerde protein yok denecek kdr az oluyor. Protein tozu kullanman lazım
Hocam bu işlerden hiç anlamıyorum nedir nerden alcam hangi markayı alcam ne zaman kullancam

Son düzenleme:
Top Bottom