Neler Yeni

Yatırım ekibi kurmak

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
Furkan ŞENGÜL
forumda aşırı fazla yatırım konusu açılmaya başladı özellikle benle yaşıt olan kişiler. Gerek İstanbul veya Amerikan borsası gerek emitlar veyahut kripto para. yalan yok yaşım 16 ve Emtia, Borsa İstanbul ve Kripto para alanlarında yatırımlarım bulunuyor. benimle aynı yaşlarda veya yaşça büyük yada küçük abiler kardeşler farketmeksizin sohbet ve yardımlaşmak amaçlı bir grub kurmak istiyorum. katılımcılar bu konunu altına mesaj veya discord üzerinden ulaşabilirler:

Discord: _ectonurite

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Kanka telegramda bu iş için gruplar var.
Bak bizim matematikçi bir grupta adamlar topladıkları zaman milyonlarca liralık hisse topluyorlar. KontrolMatik'te delege falan olması lazım hatta.
Şimdi sen 16 yaşındasın ben 18 bizden çıksa çıksa en baba 20 bin liralık yatırım çıkar o yüzden bir grup kurmaya değil de kalabalık bir gruba girmeye bak.

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
Furkan ŞENGÜL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka telegramda bu iş için gruplar var.
Bak bizim matematikçi bir grupta adamlar topladıkları zaman milyonlarca liralık hisse topluyorlar. KontrolMatik'te delege falan olması lazım hatta.
Şimdi sen 16 yaşındasın ben 18 bizden çıksa çıksa en baba 20 bin liralık yatırım çıkar o yüzden bir grup kurmaya değil de kalabalık bir gruba girmeye bak.
ondan bahsetmiyorum konuşma amaçlı vs.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert
forumda aşırı fazla yatırım konusu açılmaya başladı özellikle benle yaşıt olan kişiler. Gerek İstanbul veya Amerikan borsası gerek emitlar veyahut kripto para. yalan yok yaşım 16 ve Emtia, Borsa İstanbul ve Kripto para alanlarında yatırımlarım bulunuyor. benimle aynı yaşlarda veya yaşça büyük yada küçük abiler kardeşler farketmeksizin sohbet ve yardımlaşmak amaçlı bir grub kurmak istiyorum. katılımcılar bu konunu altına mesaj veya discord üzerinden ulaşabilirler:

dostum benimde aklıma gelmişti discorttan istek yolladım donanım arşivi yatırım grubu kurulması gerekiyor artık bence :D hem insanlar da bilgilenir

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
Furkan ŞENGÜL
forum içinde grup kurarsanız beni yazabilirsin dostum.
Discors insta telegram WhatsApp olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öneri varsa tabii ondada Açabiliriz

FOTON

80+
Discors insta telegram WhatsApp olabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öneri varsa tabii ondada Açabiliriz
insta yok
telegram yok
whatsapp var ama ne kadar güvenilir bilmiyorum
discord yok
en çok aktif olacağım yer forum gibi duruyor.(benim adıma)

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet

Telegramda kur ben de yatırımların var ama dicordan ban yedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,877
Üyeler
156,537