Neler Yeni

Yavru Kedi

Niaron

80+
Selam arkadaşlar yolda giderken yol kenarında yavru kedi buldum ağlıyordu 2 kardeşi suda boğulmuş anneside yoktu mecburen aldım birkaç gün sonra köpeğim gelcek kedilerlede pek anlaşamıyor antalya muratpaşada oturuyorum kedi tekir 1 aylık falan almak isteyen olursa yazsın konunun altına ben no atarım kumunu süt tozunu biberonunu aldım alıcak arkadaşa vericem

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Buradan çok alacak çıkmaz tahminen. Facebook gibi yerlere yazın.

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,571
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
Her kedi her köpekle kavga etmiyor. Bence denemelisin.
Bu arada belki tuhaf bir soru ama, kardeşlerinin suda boğulduğunu nasıl öğrendin?

Niaron

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her kedi her köpekle kavga etmiyor. Bence denemelisin.
Bu arada belki tuhaf bir soru ama, kardeşlerinin suda boğulduğunu nasıl öğrendin?
yolda su birikintisi gibi biryer vardı üstünü kapatmıslar logar kapağı açık icine baktım 2 kedi vardı buna benzer bu kediyide orda buldum

dost ayran

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
babamrb
Selam arkadaşlar yolda giderken yol kenarında yavru kedi buldum ağlıyordu 2 kardeşi suda boğulmuş anneside yoktu mecburen aldım birkaç gün sonra köpeğim gelcek kedilerlede pek anlaşamıyor antalya muratpaşada oturuyorum kedi tekir 1 aylık falan almak isteyen olursa yazsın konunun altına ben no atarım kumunu süt tozunu biberonunu aldım alıcak arkadaşa vericem
hocam kopegini bunun icin egitebilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,860
Üyeler
151,134
Son üye
878n_el3man0
Top Bottom