Neler Yeni

Yayın için başlangıç seviye mikrofon önerisi

Adem Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
adem can
Bütçe
1500
Ben yakın zamanda twitch yayın açmaya başlayacağım başlangıç seviye mikrofon önerebilirmisiniz çok bütçede vermek istemiyorum uygun fiyatlı ayaklı mikrofon olursa güzel olur

bütçe 1500 yazdım 2400 olur

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Ben yakın zamanda twitch yayın açmaya başlayacağım başlangıç seviye mikrofon önerebilirmisiniz çok bütçede vermek istemiyorum uygun fiyatlı ayaklı mikrofon olursa güzel olur

bütçe 1500 yazdım 2400 olur
Fifine modellerini inceleyebilirsiniz hocam

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Fifine modellerine baktım evet başlangıç seviye için 2600 TL yatırım yapmak iyi midir? sence?
Hayır bence başlangıç için Boya by m1 alıp geçmek en mantıklısı. Eğer tutarsa yayının o zaman premium bişeye bakılır

Adem Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
adem can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır bence başlangıç için Boya by m1 alıp geçmek en mantıklısı. Eğer tutarsa yayının o zaman premium bişeye bakılır
Cevap için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaka mikrofonu olduğundan hareket ettim mi cızırtılı ses çıkmaz değil mi?

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Halit Efe Kaplan
Cevap için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaka mikrofonu olduğundan hareket ettim mi cızırtılı ses çıkmaz değil mi?
hayır kendımde kullanıyorum hatta ıstersen dm den kanalımıda atarım vıdeolardan ses kalitesine bakabilirsin

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Tümay
Fifine veya Maono ürünlerine bakabilirsin. Fiyatlarına göre performansları inanılmaz. Ayrıca YouTube ile zamanında iyi seviyelere gelmiştim ve mikrofon çok önemli, yatırım yapmanı öneririm. Bu kadar konuştun ne öneriyorsun dersen de, tekrardan YouTube başlama planımdan dolayı dün Maono PD200X sipariş ettim, gerçekten çok iyi bir mikrofon olduğunu incelemelerden ve kullanan arkadaşımdan anladım. Dinamik mikrofon olduğu için aslında gayet güzel ses alırken çok az dip gürültü alacak. HyperX Quadcast kullanıyordum ama gerçekten şişirilmiş bir mikrofon. Maono PD200X alternatifi de; Fifine AM8, Fifine K658, Fifine K688 ve Maono PD400X öneririm.

NOT: Mikrofonları harici bir tripod olmadan kullanmanı önermem, dinamik mikrofon oldukları için ağzına biraz yakın olmaları lazım. Zaten AM8 dışındaki mikrofonları tripod almadan kullanamazsın. Tripod ise 300TL.

Adem Can

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
adem can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fifine veya Maono ürünlerine bakabilirsin. Fiyatlarına göre performansları inanılmaz. Ayrıca YouTube ile zamanında iyi seviyelere gelmiştim ve mikrofon çok önemli, yatırım yapmanı öneririm. Bu kadar konuştun ne öneriyorsun dersen de, tekrardan YouTube başlama planımdan dolayı dün Maono PD200X sipariş ettim, gerçekten çok iyi bir mikrofon olduğunu incelemelerden ve kullanan arkadaşımdan anladım. Dinamik mikrofon olduğu için aslında gayet güzel ses alırken çok az dip gürültü alacak. HyperX Quadcast kullanıyordum ama gerçekten şişirilmiş bir mikrofon. Maono PD200X alternatifi de; Fifine AM8, Fifine K658, Fifine K688 ve Maono PD400X öneririm.

NOT: Mikrofonları harici bir tripod olmadan kullanmanı önermem, dinamik mikrofon oldukları için ağzına biraz yakın olmaları lazım. Zaten AM8 dışındaki mikrofonları tripod almadan kullanamazsın. Tripod ise 300TL.

Çok güzel konuştun önerinde çok güzel ama fiyatları gerçekten çok pahalı yani böyle 2800, 3000 mikrofona yatırım yaptıktan sonra şu olasılık var tutulmazsam gibi ben de istiyorum yüksek performanslı mikrofon ama düşükten fiyat performans mikrofondan başlasam daha iyi olabilir gibi

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Halit Efe Kaplan
Çok güzel konuştun önerinde çok güzel ama fiyatları gerçekten çok pahalı yani böyle 2800, 3000 mikrofona yatırım yaptıktan sonra şu olasılık var tutulmazsam gibi ben de istiyorum yüksek performanslı mikrofon ama düşükten fiyat performans mikrofondan başlasam daha iyi olabilir gibi
attıgım vıdeodakı ses tatmın ettıyse boya m1 alın hocam kı benı baya baya tatmın edıyor sesi

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Tümay
Tutmazsa bile mikrofon bir ihtiyaç sonuçta. En kötü senaryo satarsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,051
Üyeler
140,753
Son üye
brostez
Top Bottom