Neler Yeni

Öneri Yayın için bu webcam alınır mı?

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Bütçe
950

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Creative V2

Bunun incelemelerine yutuptan bak. F/P anlamında başarılı. Ben de bir süre kullanmıştım bu fiyat bandında tavsiye edebilirim.

kırmızışarapp

80+ Silver

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mehmet Kayra Suvar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Creative'in bu modeli baya iyi ama geçen arkadaşım şunu aldı ve bana creativeden iyi gibi durdu. Baya net gözüküyordu dcden cam açtığında. https://amzn.eu/d/4VVrLX9
Video ile inceledim focus konusunda gerçekten kötü onun dışında çekim kalitesi falan güzel ve birde değişi yere çok ışık var gibi yani gereksiz fazla açık gösteriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Creative V2

Bunun incelemelerine yutuptan bak. F/P anlamında başarılı. Ben de bir süre kullanmıştım bu fiyat bandında tavsiye edebilirim.
Attıginiz üründe güzel ama renk değişimi çok belirgin yani ışıklı bı ortamda hareket ettiğinizde siyah beyaz siyah beyaz oluyor evet normal bişe ama üründeki renk değişimi normal değil ve karanlık çekimde çok pikselli onun dışında güzel videolarda gözüktüğü kadar

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Video ile inceledim focus konusunda gerçekten kötü onun dışında çekim kalitesi falan güzel ve birde değişi yere çok ışık var gibi yani gereksiz fazla açık gösteriyor

Attıginiz üründe güzel ama renk değişimi çok belirgin yani ışıklı bı ortamda hareket ettiğinizde siyah beyaz siyah beyaz oluyor evet normal bişe ama üründeki renk değişimi normal değil ve karanlık çekimde çok pikselli onun dışında güzel videolarda gözüktüğü kadar
Ben ring light ile kullanmıştım bana yetiyordu onun ışıklandırması hocam. Çok karanlıkta iyi değil gerçekten.

kırmızışarapp

80+ Silver

Bu fiyata en performanslı ürünler bunlar dostum. Daha iyisi olduğunu görmedim. Zamanında çok arastirmistim.

(Sonunda hem fotoğrafçılık için hem webcam olarak kullanmak için aynasız fotoğraf makinesi aldım) Yeri gelse webcam ihtiyacım olsa bu fiyata ikisinden birini alırdım.

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mehmet Kayra Suvar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu fiyata en performanslı ürünler bunlar dostum. Daha iyisi olduğunu görmedim. Zamanında çok arastirmistim.
Hocam az önce büyük şok yasadim konuda ki webcam çok kötü bir webcam olduğunu öğrendim arkadaşım direk iade etmiş 1080 değil 480p gindermisler binevi dolandirmislar

kırmızışarapp

80+ Silver
Hocam az önce büyük şok yasadim konuda ki webcam çok kötü bir webcam olduğunu öğrendim arkadaşım direk iade etmiş 1080 değil 480p gindermisler binevi dolandirmislar
Senin attığın mı??? Çok saçma ama marka hakkının adını vermiş diye yorumladım. Gamebooster vb. markaları asla tercih etmem. Şuan en mantıklı olan bizim attığımız ikisinden birini almak olacaktır. Creative bilinen bir marka bu tür aksesuarlarda. Alırsanız garanti olarakta sıkıntı yaşayacağınızı sanmam. Diğer benim attığım ise dediğim gibi arkadaşım aldı ve fiyatına göre baya iyiydi görüntü kalitesi ortalama ışıklı bir ortamda.

Mlfz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mehmet Kayra Suvar
Senin attığın mı??? Çok saçma ama marka hakkının adını vermiş diye yorumladım. Gamebooster vb. markaları asla tercih etmem. Şuan en mantıklı olan bizim attığımız ikisinden birini almak olacaktır. Creative bilinen bir marka bu tür aksesuarlarda. Alırsanız garanti olarakta sıkıntı yaşayacağınızı sanmam. Diğer benim attığım ise dediğim gibi arkadaşım aldı ve fiyatına göre baya iyiydi görüntü kalitesi ortalama ışıklı bir ortamda.
Yani evet bu fiyata biraz dhaa bakdim da everest falan var onlarda sizin attiklarinizla kıyaslanamaz benim bir sorum hiç Amazon dan alışveriş yapmadım sadece adını dalan duydum güvenilir mi iade falan olursa sıkıntı yaşatırmı

kırmızışarapp

80+ Silver
Yani evet bu fiyata biraz dhaa bakdim da everest falan var onlarda sizin attiklarinizla kıyaslanamaz benim bir sorum hiç Amazon dan alışveriş yapmadım sadece adını dalan duydum güvenilir mi iade falan olursa sıkıntı yaşatırmı
Amazon hayatın boyunca görebileceğin en iyi alışveriş yapabileceğin site bana göre. 1 ay içinde iade hakkın var ürünlerde . Yurtiçi-Yurtdışı tüm ürünlerde geçerli. Tabi Gönderici amazonsa böyle. İkimizin attığı üründe yurt dışından geliyor. Sepete ekleyip ödeme kısmına geldiğinde ürün fiyatı+kargo+vergi tüm ücretleri sana gösteriyor. Sonradan hiçbir sıkıntı vergi vs. çıkmıyor. Ben daha önce mikrofon almıştım. 1 hafta civarında falan geldi yurt dışından. İade ettiğimde 2 günde ulaştı ürün amazona ve iade ettiler paramı.

• Beğen
Reaksiyonlar: Mlfz

Farway

80+ Silver
Telefonunu da bağlayabilirsin?

kırmızışarapp

80+ Silver
Prime'ın varsa kargo ücreti almıyor. Prime 40tl. Eğer alırsan Prime video+Prime gaming+Twitch'te 1 Prime abonelik hakkı+ Amazon indirimleri ve bedava kargo sunuyor. 40tl'ye bu hizmet beleş bana göre.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,755
Üyeler
140,693
Son üye
kubiinel
Top Bottom