Neler Yeni

Yayıncıya küfürlü donate atmak

Mamistv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Arda Gür
Çok yakın bir arkadaşım Full küfürlü yayın yapıyordu, bende komiklik olsun diye 5 TL gönderip küfürlü bağış attım. Bağışı ByNoGame üzerinden attım. Ama şan bir korkum var. Chat de birkaç kişinin söylediğine göre ByNoGame yayıncı şikayet etmesede otomatik dava açtığını söylediler. Bu doğru mu? Arkadaşım şikayet etmese bile dava yer miyim? Yapabileceğim bir şey var mı?

Starlex

80+ Bronze
Çok yakın bir arkadaşım Full küfürlü yayın yapıyordu, bende komiklik olsun diye 5 TL gönderip küfürlü bağış attım. Bağışı ByNoGame üzerinden attım. Ama şan bir korkum var. Chat de birkaç kişinin söylediğine göre ByNoGame yayıncı şikayet etmesede otomatik dava açtığını söylediler. Bu doğru mu? Arkadaşım şikayet etmese bile dava yer miyim? Yapabileceğim bir şey var mı?
Hiç öyle bir şey duymadım eğer varsa geçmiş olsun

DogancanYr

80+ Bronze
Şimdi baktım e devlet üzerinden yapılıyor.
Hadi be şakada geç kaldım :(

Son düzenleme:

Starlex

80+ Bronze
Baktımda sanırım böyle bi dava olayı varmış ama tam bilmiyom geçmiş olsun

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Efe Erdoğan
sanmıyorum öyle olsaydı ülkenin yüzde 25 i falan davalı olurdu

Qpre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Halil
kardeş dava açılırsa dava açmazsanız diye bidaha küfürlü donate at bari boşuna açmamış olsunlar bu arada geçmiş olsun

Mamistv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Arda Gür
Arkadaşlar mesajlarınız için teşekkür ederim. Böyle bir durumda aileme danişmalımıyım? Kesin mi?

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Mert Kirazlı
Arkadaşlar mesajlarınız için teşekkür ederim. Böyle bir durumda aileme danişmalımıyım? Kesin mi?
lan dur şakaydı QWVEGQWVEYQEYFQEWYGVEJWJQ öyle bir şey yaşayan olmadı hiç merak etme bir şey olmaz

Mamistv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Arda Gür
lan dur şakaydı QWVEGQWVEYQEYFQEWYGVEJWJQ öyle bir şey yaşayan olmadı hiç merak etme bir şey olmaz
Ulan şakana...

Yarım saattir evde boş bos volta atıyorum. Akıllı bileklik stres uyarısı verip duruyor, yemei dahi yiyemedim. Hiç bir şey yapamadım, yatamadim bile. Kalbim yerinden fırlicak gibi...

Kesinlikle bir sorun yaşamam demi emin misin?

Top Bottom