Neler Yeni

Yaz sonunda iphone 15 almak mı , 16 beklemek mi?

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Eren Çavdar
Aklımdaki soru işareti 15 serisinin sorunlu olduğunu düşünmem ve batarya, 60Hz gibi fiyatının çok altında kalan özellikleri yüzünden 16 bekleyeyim dedim.
Fakat iphone 16'da hayal kırıklığına uğratabilir hem fiyatıyla hem özellikleriyle.

Sizce hangisi daha mantıklı?

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Aklımdaki soru işareti 15 serisinin sorunlu olduğunu düşünmem ve batarya, 60Hz gibi fiyatının çok altında kalan özellikleri yüzünden 16 bekleyeyim dedim.
Fakat iphone 16'da hayal kırıklığına uğratabilir hem fiyatıyla hem özellikleriyle.

Sizce hangisi daha mantıklı?
İlla iPhone alacaksan iPhone 14 Pro iPhone 15 Pro falan al. Düz ve Plus versiyonu alınmaz.

Bünyamina

80+ Gold
Zaten yaz sonuna kadar bekleyeceksin o zaman çıkıyor 16 alırsın.

Atemix38

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Atemix38
İphone 16 Sonbahar aylarında çıkması bekleniyor. Yazdan sonra sonbahar zaten alırsın.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Furkan Görür
16 çıktıgında ilk başta çok pahalı olur. Burada 15 pro maxi 2000 dolardan falan satmışlardı en başlarda.

Yıl sonu aralık-ocak gibi fiyatı düşer o yüzden 15 alıp diğer yıl satıp 16 alabilirsin. 15 ile 16 arasında çok fark olmaz ama pro alırsan Apple AI özelliğini kullanırsın 15 pro ve pro maxte.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Eren Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İlla iPhone alacaksan iPhone 14 Pro iPhone 15 Pro falan al. Düz ve Plus versiyonu alınmaz.
Sence neden alınmaz? Benim en son çıkanı almak isteme sebebim kullanım ömrü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

16 çıktıgında ilk başta çok pahalı olur. Burada 15 pro maxi 2000 dolardan falan satmışlardı en başlarda.

Yıl sonu aralık-ocak gibi fiyatı düşer o yüzden 15 alıp diğer yıl satıp 16 alabilirsin. 15 ile 16 arasında çok fark olmaz ama pro alırsan Apple AI özelliğini kullanırsın 15 pro ve pro maxte.
Al satla uğraşmak istemiyorum telefona bi kere adam akıllı para verip birkaç yıl rahat etmek istiyorum sadece.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Furkan Görür
Sence neden alınmaz? Benim en son çıkanı almak isteme sebebim kullanım ömrü.

Al satla uğraşmak istemiyorum telefona bi kere adam akıllı para verip birkaç yıl rahat etmek istiyorum sadece.
Al sat yapmak zorunda degilsin. Şuan alsan 2024 8. ayına kadar rahat kullanırsın sonra uzatma yaparsın devam edersin yani.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Eren Çavdar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IOS'a geçmek istiyorum zaten ama şu an poco x3 var ve bataryası neredeyse ölmeye başladı o yüzden 16 çıkıp stokları düzelene kadar dayanır mı bilmiyorum en kötü düz 15 alırım 53 bin ile 75 bin arasında çok fark var o yüzden pro model tercih edemem maalesef

Al sat yapmak zorunda degilsin. Şuan alsan 2024 8. ayına kadar rahat kullanırsın sonra uzatma yaparsın devam edersin yani.
uzatma derken?
Demek istediğim bir kere alıcam uzun süre kullanacağım o yüzden mantıklı karar vermek istiyorum şu an para yok zaten yaz sonunda anca alabilicem

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Çok paran varsa en yenisi her zaman daha mantıklı ama seni zorlayacaksa 15 de çok iyi bir tercih olur.

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
vallahi 15 pro max kullanıyordum sattım sonra s24 ultra çöpüne geçtim sonra da tekrar 3 gün önce 15 pro max aldım 15 pro veya pro max öneririm candır abi 1.5 gün ekran süresi alıyorum %100 parlaklık yoğun kullanımda. Seni uzun süre götürür 16 beklemenin manası yok zaten 2. el piyasası sağlam cihazlar olduğu için istediğin zaman üstünü tamamla geri geç :D

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Eren Çavdar
Çok paran varsa en yenisi her zaman daha mantıklı ama seni zorlayacaksa 15 de çok iyi bir tercih olur.
Çok param yok 50 küsür olur yaz sonuna kadar üstünü buluruz bir şekilde 10 bin falan

vallahi 15 pro max kullanıyordum sattım sonra s24 ultra çöpüne geçtim sonra da tekrar 3 gün önce 15 pro max aldım 15 pro veya pro max öneririm candır abi 1.5 gün ekran süresi alıyorum %100 parlaklık yoğun kullanımda. Seni uzun süre götürür 16 beklemenin manası yok zaten 2. el piyasası sağlam cihazlar olduğu için istediğin zaman üstünü tamamla geri geç :D
Arkadaşım yurtdışı 15pm aldı ondan biliyorum da bazen çok bozuk fotoğraflar çekiyor insanın canını sıkıyor

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Hala s24 ultraya çöp diyorsun ne desek boş

Top Bottom