Neler Yeni

Yaz sonunda iphone 15 almak mı , 16 beklemek mi?

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
Hala s24 ultraya çöp diyorsun ne desek boş
bence de samsung bu sene iphone15 serisini tokatladı ama yine de iphone değerini korur ve uzun kullanımda daha güven verir diye ios tercih edicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da iphone 13 gibi düşük model tercih edip yanına ipad alıcam tekrar mezuna kalıp ders çalışacağım için

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Nedox Bey
bence de samsung bu sene iphone15 serisini tokatladı ama yine de iphone değerini korur ve uzun kullanımda daha güven verir diye ios tercih edicem

Ya da iphone 13 gibi düşük model tercih edip yanına ipad alıcam tekrar mezuna kalıp ders çalışacağım için
hocam eger ders calismaniz gerekiyorsa 2. secenek daha iyi cunku iphone 15 ve iphone 13 arasinda anam babam gibi bir fark yok 1-2 ozelligi kullanamazsin 2 sene sonra fln degismen gerekbilir max.

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
ula bebek hayatında eline kaç defa 15 pro maxi ve s24 ultrayı birden alıp ikisini 1 ay boyunca test ettin mağaza dışında :D android feeemboyu seni :D gerçi ronaldo fanı normal beh :D

Çok param yok 50 küsür olur yaz sonuna kadar üstünü buluruz bir şekilde 10 bin falan

Arkadaşım yurtdışı 15pm aldı ondan biliyorum da bazen çok bozuk fotoğraflar çekiyor insanın canını sıkıyor
1 defa bile yaşamadım ben böyle bir saçmalık

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Furkan Görür
Çok param yok 50 küsür olur yaz sonuna kadar üstünü buluruz bir şekilde 10 bin falan

Arkadaşım yurtdışı 15pm aldı ondan biliyorum da bazen çok bozuk fotoğraflar çekiyor insanın canını sıkıyor
15pm kullandım fakat ekranın boyutu rahatsız etmeye başlayınca 15p e geçtim. Kamera konusunda sıkıntı yaşamadım öyle bir durum olsa yer yerinden oynardı.

s24 ultra kronik sorunlu ve s23 ultraya göre pek iyileştirme yapılmamış.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
hocam eger ders calismaniz gerekiyorsa 2. secenek daha iyi cunku iphone 15 ve iphone 13 arasinda anam babam gibi bir fark yok 1-2 ozelligi kullanamazsin 2 sene sonra fln degismen gerekbilir max.
ipad ne kadar işime yarar bilmiyorum o yüzden seçenek olarak var ama 13 hiç almak istemiyorum ya ne bataryası ne de 3 yıllık olması bakımından hiç benlik değil üstelik lightning kablo sorunsalı da var

genel olarak güzel çekiyor zaten ama bazen cidden aşırı saçma bozulmalar oluyor

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
abdulkadir bayram
Aklımdaki soru işareti 15 serisinin sorunlu olduğunu düşünmem ve batarya, 60Hz gibi fiyatının çok altında kalan özellikleri yüzünden 16 bekleyeyim dedim.
Fakat iphone 16'da hayal kırıklığına uğratabilir hem fiyatıyla hem özellikleriyle.

Sizce hangisi daha mantıklı?
iphone 16 da 60hz olacak 30 da. Asla vazgeçmiyorlar bundan çünkü daha fazla para verip bi üst modelini almanı istiyorlar.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
iphone 16 da 60hz olacak 30 da. Asla vazgeçmiyorlar bundan çünkü daha fazla para verip bi üst modelini almanı istiyorlar.
iphone 16 60Hz demek satışlarda düşüş demek rakipleri onların dibine yaklaşmışken büyük risk olur bence ben en kötü 90Hz bekliyorum

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
abdulkadir bayram
iphone 16 60Hz demek satışlarda düşüş demek rakipleri onların dibine yaklaşmışken büyük risk olur bence ben en kötü 90Hz bekliyorum
Risk misk yok hocam. Adamlar 10hz yapsada alacak kitlesi bekliyor kapıda. Adamlar kaliteyi düşürüp +1 ekliyorlar insanlar başlarına üşüşüyor.

erencavdarr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Eren Çavdar
Zaten internette yayılan fotoğraflara bakılırsa tasarım olarak düz modellerde satış düşmesini beklerim herkes rakip firmasına benzemeye başladı

Risk misk yok hocam. Adamlar 10hz yapsada alacak kitlesi bekliyor kapıda. Adamlar kaliteyi düşürüp +1 ekliyorlar insanlar başlarına üşüşüyor.
Bu sene apple kendini gevşek tuttu ve samsung yakaladı, bu seride biraz ellerini bol tutmaları lazım yoksa ben ios istememe rağmen samsung tercih edeceğim ayıptır 60-70 bin lira para veriyoruz benim 8 bin liralık telefonumda 120Hz var

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
289
İsim
abdulkadir bayram
Zaten internette yayılan fotoğraflara bakılırsa tasarım olarak düz modellerde satış düşmesini beklerim herkes rakip firmasına benzemeye başladı

Bu sene apple kendini gevşek tuttu ve samsung yakaladı, bu seride biraz ellerini bol tutmaları lazım yoksa ben ios istememe rağmen samsung tercih edeceğim ayıptır 60-70 bin lira para veriyoruz benim 8 bin liralık telefonumda 120Hz var
Note 10 plus çıktığında İphone un ürettiği telefonlar Note 10 un yanından bile geçemiyordu. Yeni yakalama gibi bir durum yok yani.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,311
İsim
Olcay akbulut
Aklımdaki soru işareti 15 serisinin sorunlu olduğunu düşünmem ve batarya, 60Hz gibi fiyatının çok altında kalan özellikleri yüzünden 16 bekleyeyim dedim.
Fakat iphone 16'da hayal kırıklığına uğratabilir hem fiyatıyla hem özellikleriyle.

Sizce hangisi daha mantıklı?
60 hz neden hayal kırıklığı hocam 120 yı gerektirecek bi iş yapıyor muzunuz? Çoğu insan bundan yakınıyor da sebebini anlamıyorum hala. Tamam meblası çok insan fazlasını bekliyoda ne biliyim zaten göz alışıyo ikisine de

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1

O zaman 15 tavsiye ederim. En az 7 8 sene daha güncel kalacak bir telefon

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
ula bebek hayatında eline kaç defa 15 pro maxi ve s24 ultrayı birden alıp ikisini 1 ay boyunca test ettin mağaza dışında :D android feeemboyu seni :D gerçi ronaldo fanı normal beh :D

Sen Apple fanboyu olunca sıkıntı yok ama ben s24 ultra daha iyi bir telefon diyince sıkıntı var ve evet Ronaldo fanıyım cüce Messi fanı değilim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,991
Üyeler
147,977
Son üye
Oguzhangngr
Top Bottom