Neler Yeni

Yaz tatilinde yeşil pasaportla gezilecek yerler

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
İngiltere'ye gitmek için basvurmustum kuzenim vardı baya uğraştım ama vize alamadım. Yeşil pasaportla nereleri gezebilirim. Gittiğiniz yerler var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
İngiltere'ye gitmek için basvurmustum kuzenim vardı baya uğraştım ama vize alamadım. Yeşil pasaportla nereleri gezebilirim. Gittiğiniz yerler var mı
Heryeri gez ama amerikayı gezme. İğrenç bir yer

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Musa ÖZ
Yav bu ingiltere hiçbir türlü vermiyor mu? Adamlara bak ya.

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
koray erol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yav bu ingiltere hiçbir türlü vermiyor mu? Adamlara bak ya.
Öyle gerçekten. Öğrenciyim okulum var döncem diyorum. ikamet ettiğiniz ülkeye döndüğünüzde daha fazla eğitim alacağınıza ikna olmadım diye reddetmişler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pasaportu ilk kez kullanacak olmamın da etkisi var. yeni almıştım .keşke birkaç ülkeye giriş çıkış yapsaydım

Son düzenleme:

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,861
İsim
Feyzullah
para varsa kuzey avrupa almanya hollanda fransa yap para az ise balkanlar felan yap ikiside güzel

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Öyle gerçekten. Öğrenciyim okulum var döncem diyorum. ikamet ettiğiniz ülkeye döndüğünüzde daha fazla eğitim alacağınıza ikna olmadım diye reddetmişler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pasaportu ilk kez kullanacak olmamın da etkisi var. yeni almıştım .keşke birkaç ülkeye giriş çıkış yapsaydım
Önce yeşil pasaportla Schengen bölgesinde bir gezi yapsan sonrasonda inglitere şansın baya artardı. Red yemen kötü olmuş, şuan pasaportu doldursan bile kabul etme ihtimalleri düşük olacak ama yine de şansın var tabi.

Top Bottom