Neler Yeni

Yazılılar ne zaman yapılacak?

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yani ben ilk sınavlara girdim, 3 tanesine felan giremedim onlara gircez, sonrasında normal eğitim mi devam edecek, okula gitmeyeceğiz mi?
Aynen öyle. Sadece 8 ve 12. sınıflar yüz yüze eğitim yapacak. 9. 10. ve 11. sınıflar sadece sınav olup yeniden uzaktan eğitim.

Ha niye 3 güne bırakmışlar diyenler. Hani yüz yüze eğitimde normalde 1 ay varken açıklanırdı ya sınav tarihleri. Bizde ona göre plan yapardık.
Şimdi bana 4 gün kala verildi tarihler. 4 günde 7 sınava çalış çalışabilirsen.

Sorun şu daha bugün Fizik dersineyim. Kamerayı açıp defteri çekiyor hoca soru çözüyor. Fakat kimse okuyamıyor çünkü hocanın interneti yetersiz. Ya donuyor yada bulanıklaşıyor. Böyle bir sistemde nasıl ders anlayabiliriz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
wolfman12345
8 ve 12. sınıflara eğitim başlıyor, liselere de sınavlar 1 martta başlıyor. 1. sınavlarını olmayanlar olacak

KendineMüzisyen

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,778
İsim
Arda Güler
İlgilendiği Kategoriler
Boş konu
yazılılar 1 martta başlıyor isteyen okul istediği tarihte yapar
bazıları 2 mart bazıları 3 martta başlıyor
eğitim daha konuşulmadı
ana hedef sınavlar
ve herkesin sınavı var
özel okullar kendi kafalarına göre yapıyorlar arkadaşlarıdman biliyorum

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
martta bize girecekler daha net bir tarih için bizim okulda pazartesi başlanıyor :(

xenpiee

80+
Aynen öyle. Sadece 8 ve 12. sınıflar yüz yüze eğitim yapacak. 9. 10. ve 11. sınıflar sadece sınav olup yeniden uzaktan eğitim.

Ha niye 3 güne bırakmışlar diyenler. Hani yüz yüze eğitimde normalde 1 ay varken açıklanırdı ya sınav tarihleri. Bizde ona göre plan yapardık.
Şimdi bana 4 gün kala verildi tarihler. 4 günde 7 sınava çalış çalışabilirsen.

Sorun şu daha bugün Fizik dersineyim. Kamerayı açıp defteri çekiyor hoca soru çözüyor. Fakat kimse okuyamıyor çünkü hocanın interneti yetersiz. Ya donuyor yada bulanıklaşıyor. Böyle bir sistemde nasıl ders anlayabiliriz?
Haklısın çok saçma ama dediğim gibi neyi düzgün yapıyoruz ki ülke olarak.

Excator23cm

80+ Gold
1mart

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,092
Üyeler
152,177
Son üye
Syrox2s