Neler Yeni

Yazılım İçin Uygun Mudur?

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Yusuf Kaplan
Sıfır piyasada yok galiba bulamadım. Hep ikinci el. Ankara içi tek bu var. C# kullanıyorum. Okulda not almak ve örnek kodlamalar için uygun olur mu? Ağır program çok fazla yapmam. Eve gidince tüm notları vs ev pcsine atarım.

dostveviski

80+ Bronze
Benim arkadas geçen sene 20k ya almıştı huawei sitesinden. Güzel cihaz ama ikinci el ve faturası kaybolmuş bir cihaz için 28k hiç uygun değil bence.

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
faresiz
Kendi seğmentinde belirttiğin işlemler için gayet iyi bir ürün üst düzey işlemler yapmayacağın için problem olmaz alternatif olarak macbook önerileri var ama bu üründe kalem desteği de olması bir + benim gözümde, çizim ile birlikte oluşturulan notlarda eğlenceli ve daha açıklayıcı sonuçlar alabilirsin.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Yusuf Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim arkadas geçen sene 20k ya almıştı huawei sitesinden. Güzel cihaz ama ikinci el ve faturası kaybolmuş bir cihaz için 28k hiç uygun değil bence.
Doğrudur ama sıfır satılmıyor galiba. Bulamadım ben. Eğer bulursan link gönderirsen sevinirim hocam. Şehir içi tek bu var. Şehir dışı almakta riskli bence. Elden almayı düşünüyorum bunu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi seğmentinde belirttiğin işlemler için gayet iyi bir ürün üst düzey işlemler yapmayacağın için problem olmaz alternatif olarak macbook önerileri var ama bunda kalem desteği de bir +
Bence de. Macbooklara da bakıyorum ama bunu tablet gibi kullanmak bence güzel. Film izlerken tablet gibi alır geçerim yani.

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
faresiz
Doğrudur ama sıfır satılmıyor galiba. Bulamadım ben. Eğer bulursan link gönderirsen sevinirim hocam. Şehir içi tek bu var. Şehir dışı almakta riskli bence. Elden almayı düşünüyorum bunu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence de. Macbooklara da bakıyorum ama bunu tablet gibi kullanmak bence güzel. Film izlerken tablet gibi alır geçerim yani.
Evet belirttiğin gibi bir apart ile tableti önüne koydun yattın izle gibi güzel yanları olabiliyor belirttiğim gibi kalem ile keyfen çizim vb işlemler yapacağın zamanda güzel sonuçlar alabilirsin zaten windows olması da program vb kurulumları da rahatca yapabilmeni sağlayacak. Ha bu fiyatın daha aşşağısına M1 li stabil optimize sistemli Macbook alabilirsin ama o sistemi kullanmadıysan afallarsın ve kalem olmadığı için kısıtlanmış olursun. İkisinin de kendine göre avantaj dezavantajları var. Bana sorsan çokta düşünmemek lazım iyi fiyata sağlam bir ürün bul al geç.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Yusuf Kaplan
Evet belirttiğin gibi bir apart ile tableti önüne koydun yattın izle gibi güzel yanları olabiliyor belirttiğim gibi kalem ile keyfen çizim vb işlemler yapacağın zamanda güzel sonuçlar alabilirsin zaten windows olması da program vb kurulumları da rahatca yapabilmeni sağlayacak. Ha bu fiyatın daha aşşağısına M1 li stabil optimize sistemli Macbook alabilirsin ama o sistemi kullanmadıysan afallarsın ve kalem olmadığı için kısıtlanmış olursun. İkisinin de kendine göre avantaj dezavantajları var. Bana sorsan çokta düşünmemek lazım iyi fiyata sağlam bir ürün bul al geç.
Bunu alacağım diye düşünüyorum. Zaten full kullanımlık olmucak. Birkaç sene yeter bana😁. Sizce sahibinden şehir dışı alınır mı?

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
faresiz
Bunu alacağım diye düşünüyorum. Zaten full kullanımlık olmucak. Birkaç sene yeter bana😁. Sizce sahibinden şehir dışı alınır mı?
Sahibinden de kargo gönderen taraf sen olmadığın sürece sıkıntı yok param güvende mi ne vardı onun ile al kafan rahat olur diğer türlü malını hiç edip paranı da çarçur edenler oluyor.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Yusuf Kaplan
Sahibinden de kargo gönderen taraf sen olmadığın sürece sıkıntı yok param güvende mi ne vardı onun ile al kafan rahat olur diğer türlü malını hiç edip paranı da çarçur edenler oluyor.
Kadıköy de bir satıcı buldum. Güvenilire benziyor. Ben bu üründe hata vs bulursam iade edebiliyor muyum param guvendeyle?

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
faresiz
Kadıköy de bir satıcı buldum. Güvenilire benziyor. Ben bu üründe hata vs bulursam iade edebiliyor muyum param guvendeyle?
Şartları bir gözden geçirmen iyi olur bu konularda iade vb işlemleri yapabiliyorsun diye biliyorum paranı sen onay vermedikçe aktarmıyorlardı yanlış bilmiyorsam kesin bildiğim konu alıcılar rahat satıcılar sıkıntılı durumdaydı belirttiğim sebeplerden ötürü, yani senlik bir durum yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,069
Üyeler
150,211
Son üye
ogultekin
Top Bottom