Neler Yeni

Yazılım mühendisliği için macbook mantıklı mı

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,662
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
128 lik mace bootcample windows kurmuştum. çift işletim sistemi vardı. 256 hayli hayli yeter
Hiç macbook ailesine bulaşmadım android kullanıcısıyım ben rahat edemem muhtemelen
30k 35k civarında nasıl modeller var 2. el de önerseniz olur

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Genelde yazılım için 50k üstü fiyatta olan laptoplar atılıp valorant +400 fps açsın isteniyordu. Bu konu forumdaki ergenlerin açtığı konulardan çok farklı olmuş. Puanım 9

yenigeldim

80+ Silver
Hiç macbook ailesine bulaşmadım android kullanıcısıyım ben rahat edemem muhtemelen
30k 35k civarında nasıl modeller var 2. el de önerseniz olur
ilk alacaksan 2. el m1 air al 8gb. 20 altına bulursun sanırım. 17-18 belki. bi kullan beğenirsen daha üst modele çıkarsın. ben hala kullanıyorum taş gibi çıktı.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,662
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
ilk alacaksan 2. el m1 air al 8gb. 20 altına bulursun sanırım. 17-18 belki. bi kullan beğenirsen daha üst modele çıkarsın. ben hala kullanıyorum taş gibi çıktı.
hocam 30k civarı ne önerirsşinz

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,662
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
m1 li modellere sıcak bakamıyorum m2 li air lar daha hoş tasarım özellik olarak

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Sefa Halı
Arada oyunda oynarım diyosan hayır. Yoksa evet.
Hocam oyun için evde bilgisayarım var dediğim gibi hem alırsam 4060 lı bir laptop alırım 4060 mobil de rx5600xt den iyi midir bilemem hatrı sayılır performans artışı da olmaz herhalde hem oyuncu laptopları uçak gibi ses çıkartıyor

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Yunus Kocabay
Hocam oyun için evde bilgisayarım var dediğim gibi hem alırsam 4060 lı bir laptop alırım 4060 mobil de rx5600xt den iyi midir bilemem hatrı sayılır performans artışı da olmaz herhalde hem oyuncu laptopları uçak gibi ses çıkartıyor
Oyun için laptop alma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Sefa Halı
30 a da m2 air falan alırsın anca. m1 air dan pek bi farkı yok kasası dışında. performanslar yakın değmez.
m3 mezun olduktan sonra da iş görür mü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyun için laptop alma.
Hocam dediğim gibi var masaüstü oyun bilgisayarım sadece okul için alıcam laptop onu da almak istemiyorum da mecbur bölüm için şart

Hocam mac pahalı gelirse şunu almak mantıklı mıdır yoksa oyun pclerinden vazgeçmem mi gerekiyor https://www.hepsiburada.com/msi-kat...notebook-p-HBCV00005H2ZEV?magaza=GpnTeknoloji
Tekrar belirteyim bunu alırsam amacım oyun oynamak değil okul için sadece donanımları iyi olduğu için oyun laptopunu sordum

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Yunus Kocabay
m3 mezun olduktan sonra da iş görür mü

Hocam dediğim gibi var masaüstü oyun bilgisayarım sadece okul için alıcam laptop onu da almak istemiyorum da mecbur bölüm için şart

Hocam mac pahalı gelirse şunu almak mantıklı mıdır yoksa oyun pclerinden vazgeçmem mi gerekiyor https://www.hepsiburada.com/msi-kat...notebook-p-HBCV00005H2ZEV?magaza=GpnTeknoloji
Tekrar belirteyim bunu alırsam amacım oyun oynamak değil okul için sadece donanımları iyi olduğu için oyun laptopunu sordum
Güzel pc fp için lenovo da bakabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,812
Üyeler
156,678
Son üye
tahayasinalkas
Top Bottom