Neler Yeni

Yazılım mühendisliği laptoplar arası kararsiz kaldım

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
TAHA KOÇAK
Windows ile de oluyor ama bütçe varsa direkt olarak Mac. Ben lise öğrencisiyim bütçe yok diye windows'da yazıyorum.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Ya benimkisi hani arada oyun da oynarım gibisinden.Yoksa direk çakcam Macbook da hani olur da oyun oynama isteği gelirse diye 😂
arada oynamak için nvdia geforce now kullanmak da mantıklı bence :')

NanyaRevB

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
TAHA KOÇAK

Lothunia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Can Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
arada oynamak için nvdia geforce now kullanmak da mantıklı bence :')
Aklıma gelmiyor değil de üniversitede kütüphane interneti ile bunun mümkün olması biraz zor gibi 😂 valla aşırı kararsiz kaldım.macbook istiyorum çünkü 10 saat şarjı gidiyor ya kitap gibi taşı.Windows olmasının tek amacı oyun oynarım diye 😂😂 valla ne yapacam kaldım öyle

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Aklıma gelmiyor değil de üniversitede kütüphane interneti ile bunun mümkün olması biraz zor gibi 😂 valla aşırı kararsiz kaldım.macbook istiyorum çünkü 10 saat şarjı gidiyor ya kitap gibi taşı.Windows olmasının tek amacı oyun oynarım diye 😂😂 valla ne yapacam kaldım öyle
Oyun sarmıyor ünide hocam. Bizzat denedim. Gaming notebook aldum, satıyorum ve mac'e geçiyorum.

Lothunia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Can Kaya
Oyun sarmıyor ünide hocam. Bizzat denedim. Gaming notebook aldum, satıyorum ve mac'e geçiyorum.
Ciddi anlamda şuan çok motive oldum artık birakmam lazım bu oyun işlerini sosyal yaşam daha iyidir.Spor filan da eklersem oynamaya zamanım bile kalmaz zaten.O zaman Macbook alayım :)) bu arada ne önerirsiniz pro Air 8 GB 16 GB 13 16 inch ?

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Ciddi anlamda şuan çok motive oldum artık birakmam lazım bu oyun işlerini sosyal yaşam daha iyidir.Spor filan da eklersem oynamaya zamanım bile kalmaz zaten.O zaman Macbook alayım :)) bu arada ne önerirsiniz pro Air 8 GB 16 GB 13 16 inch ?
Hocam valla ben bütçenizin el verdiği sürece 16 gb ram + 512 ssd + pro almanızı düşünüyorum. 16 inç pek mantıklı gelmiyor bana.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Top Bottom