Neler Yeni

Yazılım okumadan yazılımcı olmak

Amelelik demende çok haklısın sırf 3 vardiya belasından kurtulmak için 7 8 aydır iş arıyorum ya maaşı az veriyorlar yada çok iş yaptırıp az maaş veriyorlar enayi arıyorlar resmen.
Bence R10 net üzerinden iş aramalısın kuzenim inşaatta çalışıyordu inşaatı bırakıp evden çalışmaya başladı şuan bir ajansla aylık 20k ya editör olarak çalışıyor eksta olarakta işler yapıyor bende fabrikada çalıştım çekilecek dert değil hem ortamı kötü hemde erkeksin diye bütün ağır yükler sana yükleniyor Allah yardımcın olsun

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
Bence R10 net üzerinden iş aramalısın kuzenim inşaatta çalışıyordu inşaatı bırakıp evden çalışmaya başladı şuan bir ajansla aylık 20k ya editör olarak çalışıyor eksta olarakta işler yapıyor bende fabrikada çalıştım çekilecek dert değil hem ortamı kötü hemde erkeksin diye bütün ağır yükler sana yükleniyor Allah yardımcın olsun
r10 u çok da şe yapmamak lazım bence kalitesi baya düşmüş

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Nail
Yazılım ve bilgisayar mühendisliği okumadan hangi bölümlerden yazılım geliştirme üzerine ilerleyebilirim
Yani, kendini öteki yazılımcılardan farklı kılabileceksen tabi çok rahat bir şekilde üniversite okumadan'da iş bulabilirsin ama zor işte.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,862
Üyeler
141,348
Son üye
Krino6
Top Bottom