Neler Yeni

yazılım ve oyun için laptop önerisi

meowy99

80+
Bütçe
30000
merhaba hem yazılım hem de oyun oynamak için laptop almak istiyorum. oynamayı düşündüğüm oyunlar sims 4 ve minecraft bunlar dışında küçük oyunları oynarım belki
bu tarz başlık çok gördüm ama hem çok kararsız kalıyorum hem de baktıklarım tükenmiş oluyor. belirli bi bütçem yok 30k aşağısı olursa iyi olur.

Bukr3j

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Ayberk SOKUL
merhaba hem yazılım hem de oyun oynamak için laptop almak istiyorum. oynamayı düşündüğüm oyunlar sims 4 ve minecraft bunlar dışında küçük oyunları oynarım belki
bu tarz başlık çok gördüm ama hem çok kararsız kalıyorum hem de baktıklarım tükenmiş oluyor. belirli bi bütçem yok 30k aşağısı olursa iyi olur.
Yazılım için özel bir laptop'a gerek yok, normal oyuncu laptoplarına bakabilirsiniz. @Claw's arkadaşın attığı laptop gayet iyi gibi duruyor.

GörkemW

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Görkem çetinkaya
Knk atma artik su laptobu, bu fiyata nitro 16 var .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu laptop gayet iyidir.

Top Bottom