Neler Yeni

Yazın iş nasıl bulabilirim?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
18 yaşındayım. Yazın işe girmek istiyorum. Daha önce hiç işe girmedim. Deneyimim sıfır. İş nasıl bulunur onu da bilmiyorum. Hangi işlere girebilirim? Önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Anıl Aykın
18 yaşındayım. Yazın işe girmek istiyorum. Daha önce hiç işe gitmedim. Deneyimim sıfır. İş nasıl bulunur onu da bilmiyorum. Hangi işlere girebilirim? Önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.
Oturduğun yere göre değişiklik gösterebilir dediklerim ama bir kafeye, bilgisayarcıya vesaire girebilirsin. "İş nasıl bulurum?" kısmı da genel olarak torpil olsa da kafe tarzı yerlere kendin gidip sorman daha iyi olur.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oturduğun yere göre değişiklik gösterebilir dediklerim ama bir kafeye, bilgisayarcıya vesaire girebilirsin. "İş nasıl bulurum?" kısmı da genel olarak torpil olsa da kafe tarzı yerlere kendin gidip sorman daha iyi olur.
Cafe, restaurantlara gidip ben işe girmek istiyorum mu diyoruz?

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Anıl Aykın
Cafe, restaurantlara gidip ben işe girmek istiyorum mu diyoruz?
Kafe veya restauranta gittiğinde önce orada çalışan bir garsona falan söyle "merhaba, ben iş arıyordum da burada çalışmak gibi bir şansım var mı?" diye sor onlar gidip söylüyor ve gerisi geliyor zaten. Arıyorlarsa ne bildiğini ya da devamlı çalışacak mısın gibisinden sorular soruyorlar. Ben en son yaz için işe girmek istediğimde devamlı çalışan aradıkları için almamışlardı. Bunu 3 yerde de yaşadım.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kafe veya restauranta gittiğinde önce orada çalışan bir garsona falan söyle "merhaba, ben iş arıyordum da burada çalışmak gibi bir şansım var mı?" diye sor onlar gidip söylüyor ve gerisi geliyor zaten. Arıyorlarsa ne bildiğini ya da devamlı çalışacak mısın gibisinden sorular soruyorlar. Ben en son yaz için işe girmek istediğimde devamlı çalışan aradıkları için almamışlardı. Bunu 3 yerde de yaşadım.
Daha önce hiç çalışmadığım için zor mu kolay mı olduğunu bilmediğim için devamlı olup olmayacağımı ben de bilmiyorum. Biraz para biriktirmek istiyorum. Kolay gelirse devam ederim.

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Anıl Aykın
Daha önce hiç çalışmadığım için zor mu kolay mı olduğunu bilmediğim için devamlı olup olmayacağımı ben de bilmiyorum. Biraz para biriktirmek istiyorum. Kolay gelirse devam ederim.
Bunu mesela onlara "Daha önce böyle bir işte çalışmamıştım, eğer uyum sağlayabilirsem devam edebilirim." diye söyleyebilirsin.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bunu mesela onlara "Daha önce böyle bir işte çalışmamıştım, eğer uyum sağlayabilirsem devam edebilirim." diye söyleyebilirsin.
Teşekkür ederim hocam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@dreamuiz hocam bir de A101, BİM gibi yerlerde nasıl çalışabiliriz, bilginiz var mı?

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Anıl Aykın
@dreamuiz hocam bir de A101, BİM gibi yerlerde nasıl çalışabiliriz, bilginiz var mı?
Orada ki herhangi bir çalışana sorsan yardım eder herhalde. Zaten kasaya koyacak adam arıyorlar :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,092
Üyeler
142,854
Son üye
doganerencincil
Top Bottom