Neler Yeni

Yazın sanayide ne yapmalıyım

zipottik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Muhammed Yiğit
Arkadaşlar sanayide bir yerde işe girmek istiyorum 20 yaşındayım sizce sanayide hangi mesleği yapmalıyım ve neden? Siz bir meslekle uğraşıyorsanız önerir misiniz? Neden?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada belki yazın beğenirsem işe devam edebilirim zaten bu sene sınava giricem ve çokta umutlu değilim

blackpool

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
murat çilek
Kendi sevebiliceğin , yapmaktan sıkılmayacağın , arzı az talebi fazla , yıllarca devam edebiliceğin bir iş bulabilirsen iyi olabilir . Ben 2 ay sonra mezun olucam üniden , kaportacının kazandığı maaşın yarısı benim işimi görür yani sen düşün . Hayat uzun biri veya bişeyi ömrünün sonuna kadar olmak zorunda değilsin. Meslek değiştirilir . Keyif almaya bakman tavsiyem olur.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Enes kaya
motor mekanik ya da elektrikte cok para var onun dışında oto yazılım fena ustalastın mı hepsini solluyorsun. ama sanayiden ziyade daha elit bi yerde işe girmen daha faydalı olur. ve tr de her zaman bmw mercedes vs segmente calısırsan daha çok kazanır daha az yorulursun

zipottik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Muhammed Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi sevebiliceğin , yapmaktan sıkılmayacağın , arzı az talebi fazla , yıllarca devam edebiliceğin bir iş bulabilirsen iyi olabilir . Ben 2 ay sonra mezun olucam üniden , kaportacının kazandığı maaşın yarısı benim işimi görür yani sen düşün . Hayat uzun biri veya bişeyi ömrünün sonuna kadar olmak zorunda değilsin. Meslek değiştirilir . Keyif almaya bakman tavsiyem olur.
Knk bende senin gibi şuan aklıma en çok yatan kaportacılık var sınavdan sonra direk kaportacılara bakıcam çırak lazım mı diye

motor mekanik ya da elektrikte cok para var onun dışında oto yazılım fena ustalastın mı hepsini solluyorsun. ama sanayiden ziyade daha elit bi yerde işe girmen daha faydalı olur. ve tr de her zaman bmw mercedes vs segmente calısırsan daha çok kazanır daha az yorulursun
Kaportacılık nasıl knk

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,416
İsim
uwu
Arkadaşlar sanayide bir yerde işe girmek istiyorum 20 yaşındayım sizce sanayide hangi mesleği yapmalıyım ve neden? Siz bir meslekle uğraşıyorsanız önerir misiniz? Neden?

Bu arada belki yazın beğenirsem işe devam edebilirim zaten bu sene sınava giricem ve çokta umutlu değilim
sanayi de ne yaparsan kazanırsın keşke babam beni gönderse okuyunca bir şey olunabildiğine inanıyorlar hala ama kendisi esnaf ve daha iyi kazandığını biliyor ama niye böyle anlamıyorum. bütün yazı interneti çekmeyen dağın başında geçiriyorum

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Şu yaşına kadar çalışıp zorluk gördüysen sanayideki çoğu usta olabileceğin iş seni iyi yerlere taşır, ama çalışmadıysan sanayi ağır gelir. Elektrik işini bende tavsiye edebilirim.

Top Bottom