Neler Yeni

Yardım YD xiaomi 11t alacağım ama aklımda bazı sorular var ımeı vb. hakkında

ScroysT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
aman aman burası neresi daha demin evimdeydim
İsim
Adnan Karakoç
merhaba dediğim gibi telefon alacağım bu telefonun yd olduğu için aynı fiyata bulursun pro sunu ama snapdragon olduğu için ve ımeı atmak artık onlarda çok zor olduğu için bu telefona karar verdim ama ımeı yazılım üzerinden attıkları için sıfırlanırken ımeı gidiyormuş şimdi benim alçağım telefoncu stok getirecek miş ve ilk 11 ay zaten açıkmış sonrasında ımeı atılır efs üzerinden ımeı güncelleyınce tekrar atarım diyordum ama bazı haberler var kaynak tgrt haber ımeı kopyalanma işinin ımeı sahibi telefondan normalde 7 yıl sinyal gelmezse ımeı iptal edilebiliyordu ancak bu 1 yıla düşürecekmiş ve ımeı havuza çok daralacak ve yıllık ımeı atmak zorunlu hale gelecek gibi gözüküyor (belkide 2 ayda bir)
1. sorum bir tane tuşlu telefon alıp ımeı kopyalatsak ve o telefondan da 9 ay da bir veya karar ne gelirse sinyal göndererek bu işlemi yaptırabilir miyiz
2.sorum bu alacağım telefon sıfır olmasıyla beraber efs işlemlerini çok bilmiyorum ama bazı telefonlarda bu bilgi dosyaları olmayabiliyormuş bunu şimdiki alçağım telefonda olup olmadığını nasıl anlarım ya da direk var mıdır
3.ne gibi sorunlarla karşılaşa bilirim yd telefonlar da

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, PUBG.
bence riske girilecek iş değil artık haberi bende gördüm çok zorlaşacak pro alacağına tr garantili al kafan rahat olsun. Geçen ay iş arkadaşım redmi note 10s aldı telefon bi geldi ekranda yanıp sönen bir sürü pixel var mi mağazasından almış olmasaydı parası yanardı bende uzun süre yurtdışı xiaomi kullandım ama devlet artık göz açtırmıyor bu tarz şeylere.

ScroysT

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
aman aman burası neresi daha demin evimdeydim
İsim
Adnan Karakoç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence riske girilecek iş değil artık haberi bende gördüm çok zorlaşacak pro alacağına tr garantili al kafan rahat olsun. Geçen ay iş arkadaşım redmi note 10s aldı telefon bi geldi ekranda yanıp sönen bir sürü pixel var mi mağazasından almış olmasaydı parası yanardı bende uzun süre yurtdışı xiaomi kullandım ama devlet artık göz açtırmıyor bu tarz şeylere.
normal fiyatı 17 k iken yurt dışı 6k

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,736
Üyeler
140,692
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom