Neler Yeni

Yemek yiyemiyorum aşırı zayıfladım

Benkujo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alp buhara
Arkadaşlar selam. yaklaşık 2 aydır aşırı fazla uyuyorum sabahları kalkıp geri uyuyorum. Yemek yemek istemiyorum günde 1 öğün adam akıllı yemek yiyebiliyorum. Aşırı fazla kola içmeye başladım ama sadece kola. 55 kiloydum 48'e düştüm kemiklerim sayılıyor, denize giricem utanıyorum artık. Kollarım eridi çok inceler. Depresyonda olduğumu düşünmüyorum. Bana tavsiye verebilecek var mı? Doktora gidemediğimden buraya sormak istedim. Ailem biraz geri kafalı doktor mevzuları vs.
doktara gitmen lazım bence milletten aldığın şeyler sağlına neden olabilir

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
1 günün tam olarak nasıl geçiyor?

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Emir Kara
kanka ben bunu yaşadığım zaman bi ara 100 kiloya çıkmıştım bi doktora görünmeni öneririm kullandığım ilaçlar yüzünden yemekte yiyemiyordum karnım ağrıyordu açlıktan metabolizmanı bozarsın kilo almaya başlarsın dikkat et
Mesaj otomatik birleştirildi:

20 kilo verdim spor yapıyorum şimdi hayvan gibi yiyorum yinede kilo veriyorum ve kas kütlemi arttırdım dirty bulk yapıyor gibi yemek yediğim halde gün içinde aşırı hareketli olduğum için

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Arkadaşlar selam. yaklaşık 2 aydır aşırı fazla uyuyorum sabahları kalkıp geri uyuyorum. Yemek yemek istemiyorum günde 1 öğün adam akıllı yemek yiyebiliyorum. Aşırı fazla kola içmeye başladım ama sadece kola. 55 kiloydum 48'e düştüm kemiklerim sayılıyor, denize giricem utanıyorum artık. Kollarım eridi çok inceler. Depresyonda olduğumu düşünmüyorum. Bana tavsiye verebilecek var mı? Doktora gidemediğimden buraya sormak istedim. Ailem biraz geri kafalı doktor mevzuları vs.
Hocam hastaneye gitseniz ya da başka bir yardım alsanız iyi olur eğer boyunuz kısaysa 55 kilo belki kabul edilebilir ama 18 yaşında 48 kilo kabul edilemez yardım almanız toparlanmanız gerek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,978
Üyeler
153,481
Son üye
spxlty
Top Bottom