Neler Yeni

🔥İndirim Yemeksepeti yeni kullanıcılara özel 40 TL kampanya kodu : ENFES40

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
Haziran ayı geldi bunla beraber yeni kodda geldi. Yeni kullanıcılara özel olan siparişlerde kullanılacak olan kupon 40 TL indirim sağlıyor.
ONLINE ÖDEMELERDE GEÇERLIDIR, MOBILDE KULLANILABİLİR, MİN 60 TL SEPET TUTARI, FARKLI TELEFON LAZIMDIR DAHA ÖNCEDEN KAYIT OLDUĞUNUZ TELEFONU KULLANMAYIN
KOD: ENFES40

8.06.2022 Güncellemesi: Şu anda kod aktif mi bilmiyorum ama aktif olupta haberi olmayanların haberi olsun ve kontrol ederler diye yükselttim konuyu.

Son düzenleme:

Wardom

80+
Açacak yeni hesap kalmadı.
Telefon doğrulaması istiyor artık ödeme adımında onu geçmenin yolu var mı ?
Adres kısmına yazınca sıkıntı yokta ödemeyi onaylama kısmında tel no istiyor.

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açacak yeni hesap kalmadı.
Telefon doğrulaması istiyor artık ödeme adımında onu geçmenin yolu var mı ?
Adres kısmına yazınca sıkıntı yokta ödemeyi onaylama kısmında tel no istiyor.
Kampanyayı kullanmak için daha önce yemeksepetinde kullanılmamış telefon numarası lazım. Ödeme kısmında telefon numarası istemesi normal 3D ödeme ile ödeme yapıldığı için doğrulama lazım

swordfish

80+
Bu kodu nereye yazıyoruz? Yeni hesap açtım ama ödeme kısmında kod girecek bir alan çıkmıyor? Epeydir kullanmıyorum, tasarım değişmiş.

Wardom

80+
Bu kodu nereye yazıyoruz? Yeni hesap açtım ama ödeme kısmında kod girecek bir alan çıkmıyor? Epeydir kullanmıyorum, tasarım değişmiş.
Ödeme kısmında kupon kodu giriniz yazıyor alt kısımda olması lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

YETER YETER DİYETTEYİMMMMM
Protein amaçlı köfteci yusuf gibi pişmemiş köfte vb satan yerlerden alabilirsin aslında canın istediğinde de pişirirsin.

Dundar2

80+
Haziran ayı geldi bunla beraber yeni kodda geldi. Yeni kullanıcılara özel olan siparişlerde kullanılacak olan kupon 40 TL indirim sağlıyor. Alt limit olup olmadığını bilmiyorum :D
ONLINE ÖDEMELERDE GEÇERLİDİR
KOD: ENFES40
Oğlum fazla duyurma adamlar kaldıracak kullanım bu kadar artarsa

123kral14

80+ Silver
Ödeme kısmında kupon kodu giriniz yazıyor alt kısımda olması lazım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Protein amaçlı köfteci yusuf gibi pişmemiş köfte vb satan yerlerden alabilirsin aslında canın istediğinde de pişirirsin.
10 liraya salata alıp geri kalanına su söyleyecektim ama yeni telefon istedi saldım bende

Satriani

80+ Bronze
Arada eskilere de geliyor ya, geçen 40'a 20 geldi ama baktım 40'a alacak yemek kalmamış. :kekw:

swordfish

80+
Bu ne kadar saçma bir site ya, şimdi de sürekli kart hata veriyor. Bugün yoğunum diye hep dışarıdan yedim, sabahtan beri trendyoldan hiç sıkıntısız sipariş veriyorum ama yemeksepeti hep problem. Bilinmeyen bir hata meydana geldi deyip duruyor.

Eksik kalsın bunların 40 lirası, zamanında bir halta yaramıyorlar diye hesabı kapatmıştım, yeni hesabın 10. dakikasında tekrar kapatıyorum, gerek yok.

Son düzenleme:
Top Bottom