Neler Yeni

Yeni açtığım Trendyol mağazam

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

TamerKs

80+ Silver
Selam, uzun zamandır üzerinde çalıştığım Trendyol mağazamı açtım. Benim için 2 haftalık bir süreç oldu ve tüm detaylarını artık biliyorum. Şu anlık az çeşit var ve ona rağmen satış yapabildim. Bu konuda adım atmak isteyip erteleyenler için bir örnek olabilir, istyenlere özel kupon tanımlayabilirim ve sorularınızı cevaplayabilirim.

https://www.trendyol.com/best-moda/...t-p-822365607?boutiqueId=61&merchantId=960396 Mankenliği de yaptım

Mağaza: https://www.trendyol.com/magaza/horizonn-m-960396?sst=0

Son düzenleme:

TamerKs

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
forumda reklam yapmak yasak haberiniz olsun ve fiyatlarda gereksiz pahalı geldi
Foruma dün üye olmadım, kuralları söylemek sana düşmez. Buradaki arkadaşlarıma özel kupon tanımlamak ve bu süreçle ilgili soruları yanıtlamak için açtım konuyu.

YazılımKafa

80+ Silver
Foruma dün üye olmadım, kuralları söylemek sana düşmez. Buradaki arkadaşlarıma özel kupon tanımlamak ve bu süreçle ilgili soruları yanıtlamak için açtım konuyu.
Kupon veya soru için linke gerek yok. Reklam linki yasak. Özelden paylaşabilirsin. Diğer arkadaşın söylediği doğru. Senin üslubun tamamen yanlış

TamerKs

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kupon veya soru için linke gerek yok. Reklam linki yasak. Özelden paylaşabilirsin. Diğer arkadaşın söylediği doğru. Senin üslubun tamamen yanlış
Arkadaşlar yeni mağaza açtım ve paylaşma gereği duydum oturduğunuz yerden niye avukatlık yapma gereği duyuyorsunuz yasak sayılırsa uyarımı yerim size ne?

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
forumda reklam yapmak yasak haberiniz olsun ve fiyatlarda gereksiz pahalı geldi
Trendyolun komisyonlarından haberin yok gibi kankam benim bulunduğum şirket de satış yapıyor ve emin ol bu arkadaşın bu ürünlerken kazancı tüm herşeyi çıktığı zaman 120 TL yi aşıyor ise adımı değiştiririm. Gerek kargo bedeli, gerek ürün başı komisyon bedeli, gerek kategori bedeli ve gerek hakediş ödemeleri derken sana çok az bir pay kalıyor.

Ek olarak başlangıçta trendyolun da aldığı platform bedeli ve gider mağaza açılışında gerekli olan kep adresi ve diğer belgeler için harcanan tutarı çıkartmak için böyle bir fiyat yazdığını düşünüyorum.

İlerleyen vakitlerde komisyon oranları düşecek ve bu arkadaşın ürünleri 350 TL bandına kadar düşecektir gibi duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar yeni mağaza açtım ve paylaşma gereği duydum oturduğunuz yerden niye avukatlık yapma gereği duyuyorsunuz yasak sayılırsa uyarımı yerim size ne?
Sen onlara takılma onlar da kendilerine uyarmak istediler seni düşündükleri için sadece biraz sert tepki verdin onlar da sert geri çıkış yaptı çok takılma hayırlı olsun bol kazançlar dilerim ve kargo gönderimlerinde ptt kargoyu seç en uygun o diye biliyorum senin sektörde

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,939
Üyeler
141,066
Son üye
Shadow🎭
Top Bottom