Neler Yeni

Yeni aldığım bilgisayarı montajladim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Melih Samed Gönül
Selamlar arkadaşlar. P1 2020 (r7 2700x 1660 Süper olan versiyon) almıştım. Montajda kötü yapıyorlar çizik vs. Oluyo dediler montajsiz aldım. Montajini yaptım. Eski klavyem olduğu ve bütçem kalmadığı için klavye yeni almadım. Montajı bitirdim baktimki KLAVYE YOK. Bütün evi baştan aşağı aradım yok. Anneme sordum eskiciye satmış haberim yok :( PC yi kurduk ama dokunamiyoruz. Akşam akşam bak ya. :d

Alıntıyı görüntüle

Edit: a101 den 29.90 a aldım klavye. :d

Hayirli olsun her işte hayır vardır demişler

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,048
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Facebook
berberenisdesign
Twitter
enisberberr
Sağolasın darısı başınıza. Bilgin varsa yaparım dersen montajı sen yap 2 güne kargo geliyor. :)
Hocam bilgim çok çok değil ama video izleyerek yapılır yani yapılmayacak bir şey değil gibi ama tek korkum geldiği gibi urune hasar vermem ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Burakhan kılıç
Hayırlı olsun güle güle kullan :) jelatin sökme videosu gelirmi :D

Ventus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Müptezel
Hayirli olsun her işte hayır vardır demişler

sağolasın, kurduk bakalım hayırlısıyla artık. :)
Hocam bilgim çok çok değil ama video izleyerek yapılır yani yapılmayacak bir şey değil gibi ama tek korkum geldiği gibi urune hasar vermem ?

kadını okşar gibi nazik ve sakince yapacaksın kanka :D

Hayırlı olsun güle güle kullan :) jelatin sökme videosu gelirmi :D

Abdullah reyis gibi sökemedik daha jelatin :D Daha doğrusu aklıma gelmedi. Kurduktan sonra jelatini gördüm ekran kartındaki :D :D :D

Ventus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Müptezel
3d yazıcı toplarken enstop pinlerini yanlış bağladım diye 2 kart yaktım :rolleyes: valla ben de korkuyorum :D
geçmiş olsun. Nasıl oldugundan emin değilsen 2-3 farklı kaynaktan video izleyerek deneyimlemen daha iyi olacaktır. :)

geçmiş olsun. Nasıl oldugundan emin değilsen 2-3 farklı kaynaktan video izleyerek deneyimlemen daha iyi olacaktır. :)
Aslında baya bir araştırmıştım. Marlin versiyonunu değiştirerek en sonunda yeni kartı yakmadan kullanmaya başlamıştım. Videoları forumları açıklamaları takip ederek oluşturmuştum aslında... Ucuz yollu acı tecrübeler yaşayarak hallettim ama sonunda :D

Top Bottom