Neler Yeni

Yeni aldığım laptopta oyun altta fakat açılmıyor

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fidel
Arkadaşlar yeni sipariş ettiğim bilgisayar geldi. Driver güncellemelerini yaptım. Windows 11 yüklemiştim bayağı uzun süre güncelleştirme yaptım fakat sırf diğer oyunlar inerken eğlencesine indirdiğim Wolfteam ilk başta açıldı sonra alta aldım. Fakat oyunu silip yüklememe rağmen oyun açılıyor müziği geliyor ama açılmuıyor. Altta gözüküyor tıklıyorum sol altta siyah bir şey var ona da tıklıyorum ama yine alta atıyor. Omen Gaming Hub'dan da ekran kartı modunu sadece harici ekran kartı seçsem de işe yaramadı. Yardımcı olur musunuz ?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yani çok eski bir oyun, her şey olabilir :D. Sadece bu oyun özelinde ise sorun belli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En basitinden bi eski oyun sorunu söyleyeyim. Assassins creed in eski 1-2 oyunlarını 60 FPS sabitlemeden yüksek FPS oynarsan oyun bug dan geçilmiyor mesela.

O yüzden eski oyunda tuhaf şeyler yaşanabilir her şey beklenebilir güncel sistemler üstünde.

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fidel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani çok eski bir oyun, her şey olabilir :D. Sadece bu oyun özelinde ise sorun belli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En basitinden bi eski oyun sorunu söyleyeyim. Assassins creed in eski 1-2 oyunlarını 60 FPS sabitlemeden yüksek FPS oynarsan oyun bug dan geçilmiyor mesela.

O yüzden eski oyunda tuhaf şeyler yaşanabilir her şey beklenebilir güncel sistemler üstünde.
Umarım sadece bu oyundandır. Benim sistem sizin sisteminizle neredeyse tamamen aynı. Var mı çözüm öneriniz? Diğer oyun yüklenene kadar yıllar geçer gibi. Sorun genelse ne yapabilirim?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Umarım sadece bu oyundandır. Benim sistem sizin sisteminizle neredeyse tamamen aynı. Var mı çözüm öneriniz? Diğer oyun yüklenene kadar yıllar geçer gibi. Sorun genelse ne yapabilirim?

Oynamamak sorunu çözecektir :D. Win 11 de bazı oyunlarda alt tab atınca donabiliyor bunun için oyunları Borderless windows yani çerçevesiz pencere görüntü ayarında oynayın. fullscreen yapmayın.

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Fidel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oynamamak sorunu çözecektir :D. Win 11 de bazı oyunlarda alt tab atınca donabiliyor bunun için oyunları Borderless windows yani çerçevesiz pencere görüntü ayarında oynayın. fullscreen yapmayın.
Oyuna girmeden nasıl yapacağım onu

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Oyuna girmeden nasıl yapacağım onu

Wolfteam i boşver diyorum zaten :D. Eski oyunlar özellikle win 11 de pek iyi çalışmıyor. Valoranta geç unutursun wolfteam i bak.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
An10im1i
Uyumluluk ile çalıştırın

Top Bottom