Neler Yeni

Yeni aldığım monitörde ışık sızması var

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
Gameboosterin yeni 280hz monitörünü aldım ust kısımda 3 tane ışık sızması bir tane de sıkışmış pixel var bunların haricinde güzel gibi memnunum ayrıca game boosterin garantisi rezalet diyorlar yani ya iade edicem ya da kullanıcam sizce çok büyk bir sorun mu ya da ilerde büyük bir sorun olur mu iadeye gerek var mı?
DC63E9A2-B78E-4864-B9AE-EBBBC1F84C96.jpeg

Ekler

• C8216AF9-ACAA-4D5D-8B17-31EB8546C7DD.jpeg
    C8216AF9-ACAA-4D5D-8B17-31EB8546C7DD.jpeg
    519.6 KB · Hit: 83
  • 2766D1B0-8844-4420-B8EF-AD88537DD111.jpeg
    2766D1B0-8844-4420-B8EF-AD88537DD111.jpeg
    509.1 KB · Hit: 77
  • 3AA08CBB-7EE5-4D7E-A890-8E867F9783F0.jpeg
    3AA08CBB-7EE5-4D7E-A890-8E867F9783F0.jpeg
    538 KB · Hit: 76
  • 4BE383E3-F1BB-4847-82C8-351517059DE0.jpeg
    4BE383E3-F1BB-4847-82C8-351517059DE0.jpeg
    60.8 KB · Hit: 73
  • 3F2763BA-CA13-432F-AE97-03F0330C7FCA.jpeg
    3F2763BA-CA13-432F-AE97-03F0330C7FCA.jpeg
    306.1 KB · Hit: 83

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,196
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
İade direkt

nihatcebi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Nihat Çebi
Normal kullanımda veya oyun oynarken denediniz mi rahatsız ediyor mu? Sıkıştırılmış piksel kötü denk gelmiş.

Katsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Salih
Discord
KaTsu#3131
Neden ayıplı ürün kullanasın ki? Garantide şansını dene bence. Her şey insanların dediği gibi olmayabiliyor. Ha yok denemek istemiyorum dersen bas iadeyi geç.

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Normal kullanımda veya oyun oynarken denediniz mi rahatsız ediyor mu? Sıkıştırılmış piksel kötü denk gelmiş.
Oyun oynarken rahatsız etmiyor sadece siyahra sıkıntı
Neden ayıplı ürün kullanasın ki? Garantide şansını dene bence. Her şey insanların dediği gibi olmayabiliyor. Ha yok denemek istemiyorum dersen bas iadeyi geç.
hocam iade vericem ama bir daha alabilir miyim onu bilmiyorum şimdi indirim beklemek lazım sıkışmış piksel zamanla düzelebilir belki ışık sızmasıda garip çünkü ekranın köşesinde bastırınca gidiyor paneli tam oturtamadılar mı acaba servise verebilirim ama gamebooster servisi rezalet diyorlar şimdi hiç açılmıcak duruma getirirlerse parada gidicek monitörde itopyayı aradım iade alırız eğer orjinalliği vozulmadıysa diyor bozulmadı hani bunu iadeye verip hemen yenisi sipariş etsem parada yok onun için bahtı si*** piyada varya o benim işte

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,269
İsim
Recep Can Boyacı
Işık sızması olmayan monitör bulmak bile zor azda olsa illa oluyor seni anca film izlerken rahatsız eder onun harici bir sıkıntı yapmaz.

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam siz monitörün panelini nasıl öğrendiniz yazar mısınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Işık sızması olmayan monitör bulmak bile zor azda olsa illa oluyor seni anca film izlerken rahatsız eder onun harici bir sıkıntı yapmaz.
yani kalsın mı sizce hocam? ben kalsın diyorum çok büyük bir problem değil gibi ama

nihatcebi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Nihat Çebi

yani kalsın mı sizce hocam? ben kalsın diyorum çok büyük bir problem değil gibi ama
Monitörün güç kablosunu çıkarın ve menü tuşuna basılı tutarken monitörün güç kablosunu geri takın, görüntü gelene kadar basılı tutmaya devam edin, garanti olsun diye görüntü geldikten 5sn sonra filan basmayı bırakın. Daha sonra menü tuşuna basın ve en altta çıkan factory kısmına giriş yapın. Sonrasında sol üstte açılacak panel bilgisi vs.

Oyun oynarken rahatsız etmiyor sadece siyahra sıkıntı

hocam iade vericem ama bir daha alabilir miyim onu bilmiyorum şimdi indirim beklemek lazım sıkışmış piksel zamanla düzelebilir belki ışık sızmasıda garip çünkü ekranın köşesinde bastırınca gidiyor paneli tam oturtamadılar mı acaba servise verebilirim ama gamebooster servisi rezalet diyorlar şimdi hiç açılmıcak duruma getirirlerse parada gidicek monitörde itopyayı aradım iade alırız eğer orjinalliği vozulmadıysa diyor bozulmadı hani bunu iadeye verip hemen yenisi sipariş etsem parada yok onun için bahtı si*** piyada varya o benim işte
Üstteki arkadaşın dediği gibi ayıplı mal kullanmanın bi anlamı yok aslında. İtopya doğrudan değişim yapmıyorsa iade edip tekrar almayı deneyin bence.

Diğer arkadaşın dediği gibi ışık sızması olmayan monitör gerçekten yok gibi bir şey artık. IPS panellerde az da olsa ışık sızması olması normal. Benim takıldığım nokta sıkışmış piksel olayı.

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,269
İsim
Recep Can Boyacı

İçin rahat etsin değişim talep et imkanın varsa.

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
İçin rahat etsin değişim talep et imkanın varsa.
değişim için servise vericez diyorlar ve bu markanın servisiyle alaklı bir tane iyi yorum görmedim.
Monitörün güç kablosunu çıkarın ve menü tuşuna basılı tutarken monitörün güç kablosunu geri takın, görüntü gelene kadar basılı tutmaya devam edin, garanti olsun diye görüntü geldikten 5sn sonra filan basmayı bırakın. Daha sonra menü tuşuna basın ve en altta çıkan factory kısmına giriş yapın. Sonrasında sol üstte açılacak panel bilgisi vs.

Üstteki arkadaşın dediği gibi ayıplı mal kullanmanın bi anlamı yok aslında. İtopya doğrudan değişim yapmıyorsa iade edip tekrar almayı deneyin bence.

Diğer arkadaşın dediği gibi ışık sızması olmayan monitör gerçekten yok gibi bir şey artık. IPS panellerde az da olsa ışık sızması olması normal. Benim takıldığım nokta sıkışmış piksel olayı.
haklısınız ölü piksel değil sıkışmış piksel olması aslında beelki düzlir umudu veriyor ama bilemiyorum iade etmak daha mantıklı galiba

ama ghosting olayı sıfır monitörde yani gördüğüm en iyi ghosting değerini veriyor

nihatcebi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Nihat Çebi
değişim için servise vericez diyorlar ve bu markanın servisiyle alaklı bir tane iyi yorum görmedim.

haklısınız ölü piksel değil sıkışmış piksel olması aslında beelki düzlir umudu veriyor ama bilemiyorum iade etmak daha mantıklı galiba

ama ghosting olayı sıfır monitörde yani gördüğüm en iyi ghosting değerini veriyor
İade edip tekrar sipariş geçin derim ama 4-5 günü bulabilir paranızın geri yatması.

Celilkug

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Celil
Gameboosterin yeni 280hz monitörünü aldım ust kısımda 3 tane ışık sızması bir tane de sıkışmış pixel var bunların haricinde güzel gibi memnunum ayrıca game boosterin garantisi rezalet diyorlar yani ya iade edicem ya da kullanıcam sizce çok büyk bir sorun mu ya da ilerde büyük bir sorun olur mu iadeye gerek var mı?Alıntıyı görüntüle
knk bende amazondan almıştım 1 tane ölü piksel için değişime gönderdim geldi 1 haftada şimdi sıkıntı yok normalde hiç rahatsız etmiyor ama zamanla çoğalan ve büyüyen bişey direk gödner değişime veya iadeye

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
İade edip tekrar sipariş geçin derim ama 4-5 günü bulabilir paranızın geri yatması.
hocam 1 hafta sürer dedi temsilci ve tekrar alıcak param yok şimdi bitebilirde belki yani çok sorunu yok kalsın diyorum ama sizce?

knk bende amazondan almıştım 1 tane ölü piksel için değişime gönderdim geldi 1 haftada şimdi sıkıntı yok normalde hiç rahatsız etmiyor ama zamanla çoğalan ve büyüyen bişey direk gödner değişime veya iadeye
hocam amazon müşterilere değer veriyor şimdi itopya değişim için servise vericez onlara bağlı diyor internettede servisle alakalı bir tane güzel yorum yok extra 20gün monitörde olmayacak elimde hay bahtımı seveyim diyip kullanıcam gibi gözüküyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,964
Üyeler
142,062
Son üye
Zaza162116
Top Bottom