Neler Yeni

YENİ ALDIĞIM PC KASIYOR

YunusEmre/07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Yunus Emre Kaplan
sen gidip bile bile darboğaz yaptırıyorsan kusura bakma yüzüne söylemese de arkandan bnde olsam sayardım sorun büyük ihtimal ram yetmiyor ya ssd yada darboğaz yaşattırıyorsun 3070 te low a çekilmez
Hocam akşam sana test atacağım ama lc toplayan kanallar da dişük ayarlara çekiyor takır takır oynuyor ayrıca yüksek ayarlarda çekince sıkı tı okuyor bende dediğim gibi akşam test atacağım

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
Hocam bende öyle düşünüyorum dün 1 kere bip diye ses geldi gaming gen ürün komple iade olmaz sorun varsa test edelim dediler gaming gen bu konuda iyi mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam dün 1 kere bip diye ses geldi gaming gen ürün komple iade olmaz sorun varsa test edelim dediler gaming gen bu konuda iyi mi
hiç alışveriş yapmadım bilmiyorum ne desem yanlış olur bip sesi anakarttan tek bip ne anlama geliyor bir fikrim yok anakartın kullanım klavuzunda yada sitesinde yazıyordur

The Semih

80+ Gold
Hocam kasmasının sebebi büyük ihtimalle Fortnite da RTX Lumen var o açık olarak başlattıysa o yüzden kasıyodur.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,494
İsim
Yusuf
sen gidip bile bile darboğaz yaptırıyorsan kusura bakma yüzüne söylemese de arkandan bnde olsam sayardım sorun büyük ihtimal ram yetmiyor ya ssd yada darboğaz yaşattırıyorsun 3070 te low a çekilmez
alakası bile yok bro darboğaz dediği böyle bir sistemde örnek veriyorum 180 fpste çakılı kalır darboğaz yaşatmayan halide 280lerde gezer. yani her iki ihtimaldede oyunun akması gerekiyor dardoğa olsada olmasada. arkadaşın baksettiği sürekli düşük fps alınması fps stutter veya fps drop şeklinde oluyor. bir problem var oyun değerlerini attığında bir görelim.

Top Bottom