Neler Yeni

Yeni aldığım sistemden ekrana görüntü gelmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Niyazi İleri
Ben açıkça tahminimi söylüyorum. Anakart direkt 12. nesil işlemci desteği ile geliyor. 13. nesil işlemci kullanabilmek için BIOS güncellemek gerekiyor. Gaming Gen %99 BIOS güncellemeyi unuttu. Mahallende bilgisayarcı varsa 12. nesil işlemci ile BIOS'u güncellesin hocam. Eğer yoksa anakartı söküp garantiye gönder orada güncellerler.
Hocam mahallemde bilgisayarcı yok. Bence de unuttular güncellemeyi. Gaming gen ile iletişime geçip geri gönderip onlar güncelleme yapsalar olmaz mı? Birde diyelim ki olmadı anakartı komple söküp üzerinde hiçbir donanim olmayacak dimi? Kutusuna koyup garantiye göndermek için nereye başvurabilirim?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,499
İsim
Emre Zengin
Hocam mahallemde bilgisayarcı yok. Gaming gen ile iletişime geçip geri gönderip onlar güncelleme yapsalar olmaz mı? Birde diyelim ki olmadı anakartı komple söküp üzerinde hiçbir donanim olmayacak dimi? Kutusuna koyup garantiye göndermek için nereye başvurabilirim?
Gaming Gen'e gönderirsen oradaki teknik serviste güncelleyebilir. Paketlemeyi düzgün yapıp direk kasayı da gönderebilirsin. Sadece anakartı göndereceksen işlemciyi falan sök. Eğer tecrüben yoksa direk gönder kasayı. Ekran kartını sök ama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Niyazi İleri
Gaming Gen'e gönderirsen oradaki teknik serviste güncelleyebilir. Paketlemeyi düzgün yapıp direk kasayı da gönderebilirsin. Sadece anakartı göndereceksen işlemciyi falan sök. Eğer tecrüben yoksa direk gönder kasayı. Ekran kartını sök ama.
Hocam ekran kartını göndermeye gerek yok dimi?

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,170
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Hocam kabloyu ekran kartına taktığınıza eminsiniz değil mi ? anakarta takmış olmayasınız

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,499
İsim
Emre Zengin

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
Hocam kabloyu ekran kartına taktığınıza eminsiniz değil mi ? anakarta takmış olmayasınız

Mesajları okuyup aynısını yazmaya gelmiştim acaba dedim anakartı üst seviye bir anakart da anakartın üstünde DP yuvası var ve oraya takmış olabilir mi diye düşündüm.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,499
İsim
Emre Zengin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,499
İsim
Emre Zengin
Anladım hocam inşallah dediğiniz gibidir çok mantıklı geldi çünkü. Hemen geri göndericem. İlgilendiğiniz içinde ayrıca teşekkürler 😊😊
Benim aklıma başka yol gelmedi hocam. BIOS'un güncel olmadığını düşünüyorum.

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
Anakart b660m-k imiş istese de takamazmış. Ekran kartının iki yuvasını da denemek dışında benim de aklıma başka bir şey gelmiyor.
Gaming.gen.tr canlı destek ile görüşün normalde hazır sistemlere w11 kurup yolluyorlar onların da görüntü alabilmesi için bios'u güncellemeleri şart ben de gaming.gen.tr'den hazır sistem almıştım her şey hazır gelmişti w11 kurulu, driver'lar kurulu vs.

AMD007

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Ahmed Genç
Anakartta HDMI girişi var.
Hocam ben de bilmediğimden soruyorum, arkadaşın hdmi kablosu varsa anakarttaki hdmi girişine bağlasa kabloyu görüntü alabilir mi ? direkt anakarttan görüntü alarak bios güncellemesi yapılabilir mi yani? Yoksa 13400f in kendi grafik modülü yok diye biliyorum o yüzden görüntü alamaz mı? Cevaplarsanız sevinirim :)

Top Bottom