Neler Yeni

Yeni AldığımGaming Laptopumda istediğim performansı alamıyorum...

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Profesör konuştu. Dediğin doğru olabilir. Ama çoğunlukla bu sorunlar ekran kartı yerine apu çalıştığı için sorun yaratır. E haliyle apu ekran aketları geliştiği için FPS biraz kandırabilir.
Alakası yok. Birazcık bilgin olsa tek kanal ram kullanıldığı için sorun oluştuğunu anlayabilirdin. Hem bilgin yok, hem ukalalık yapıyorsun. Genç saygılı ol.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Alakası yok. Birazcık bilgin olsa tek kanal ram kullanıldığı için sorun oluştuğunu anlayabilirdin. Hem bilgin yok, hem ukalalık yapıyorsun. Genç saygılı ol.
Ukalalık? Tek kanal için dediğin doğru olabilir dedim. Ama unutma apu ekran kartları bu performansı verebilecek güce geldi. Haliyle analrsın heralde dediğimi dedim ama işte insan oğlu egosuna yenik düşüyor.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Boş konuşma "profesör' gibi kelimeleri benim için kullanman senin haddin mi ? Tanımadığın insanlara istediğin gibi benzetme yapamazsın. Egosunu yenik düşen, haddini aşan sensin arkadaşınla yada yaşıtınla konuşmuyorsun!

Leponeos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Çalışkan
Csgo da durum bu şekilde yarın afterburner kurucağım
1644358260473.png

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,712
İsim
rada
Dell G15 model laptop kullanıyorum. İlk aldığım gün oyunlarda çok fena kasma donma sorunları yaşıyordum. Sonra 8gb ram alıp taktım 8+8 şeklinde kullanıyorum. Performans sorunları tamamen düzeldi. Ram düşük olunca Gpu ve Cpu oyunlarda çok kısıtlanıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,821
Üyeler
140,703
Son üye
Mehmet543talha
Top Bottom