Neler Yeni

Yeni alınan monitörde ölü piksel!

orda test ettirerek aldığımız için siz yapmışsınızdır diyerek iade kabul etmezler diye korkuyom acaba monitörü beğenmedim bahanesiylemi iade etmeye çalışsam
Ölü pikseli kendiniz yapmanız biraz zor açıkçası, bu tarz durumlar zaten olabiliyor garip karşılayacaklarını sanmıyorum. İade yerine değişim isteyin eğer monitörden memnun iseniz.

ruaF1912

80+ Bronze
Komik gelecek ama, macro kamera ile çekilen ya da yakın odak çekimlerde toz tanecikleri ölü piksel gibi görünebiliyor, ölü piksel dediğiniz yeri yumuşak bir bez ile silip tekrar deneyebilirmisiniz rica etsem.

cabbarrr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
İskender Orkun Özdemir
Komik gelecek ama, macro kamera ile çekilen ya da yakın odak çekimlerde toz tanecikleri ölü piksel gibi görünebiliyor, ölü piksel dediğiniz yeri yumuşak bir bez ile silip tekrar deneyebilirmisiniz rica etsem.
dünden beri siliyorum geçmiyo zaten yeşil ışık bildiğiniz parlıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölü pikseli kendiniz yapmanız biraz zor açıkçası, bu tarz durumlar zaten olabiliyor garip karşılayacaklarını sanmıyorum. İade yerine değişim isteyin eğer monitörden memnun iseniz.
hocam monitör güzel hz i olsun hdr özelliği falan var ancak hem ölü pikselli hem asansörü yok hemde hoparlörü yok direkt iade edebilirsem internetten aoc 24g4x alıcam

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Talat
o zamanla daha büyük renkli izlere sebeb olur bisey olmaz kullanırım deme sakın iade et

Top Bottom